Lepszy niż seks?

Tagi: samochody, Jaguar
44 Komentarze
5 Zdjęć
Piątek, 07-07-2006

Lepszy niż seks?

Nowy Jaguar XK zadebiutował niedawno w Polsce. Ponad 4-litrowy silnik V8 o mocy 300KM. W zasadzie nic więcej do szczęścia nie potrzeba.

W wyposażeniu znajdziemy m.in. "inteligentne" światła, zapewniające optymalne oświetlenie w zależności od rodzaju jazdy, system wspomagający parkowanie, żeby nie porysować naszej najnowszej zabawki, system bezkluczykowego uruchamiania silnika, system nawigacyjny z ekranem dotykowym, system telefoniczny bluetooth i wiele więcej.

Jaguar zadbał także o lepsze prowadzenie samochodu. Specjalna, aluminiowa konstrukcja ma zapewniać komfort jazdy i precyzję kierowania. Dzięki zwiększonej sztywności i zmniejszonej masie, jak zapewniają producenci, samochód stał się jeszcze bardziej zwinny i przewidywalny przy pokonywaniu zakrętów, niż jego poprzednik. Do tego dochodzi jeszcze komputerowo sterowane aktywne zawieszenie oraz dynamiczny system stabilizujący, które monitorują warunki jazdy i ułatwiają kierowcy panowanie nad pojazdem.

Nowy Jaguar jest dostępny w wersji Coupe już od nieco ponad 96 000 euro, a cena wersja cabrio zaczyna się o prawie 10 000 euro więcej.

Lepszy niż seks?
Lepszy niż seks?

A tu Jaguar w jego naturalnym środowisku:

Lepszy niż seks?
Lepszy niż seks?

www.jaguar.pl

MW

1 2 3 4 5