Lato z muzyką, filmem i teatrem. Przewodnik festiwalowy

0 Komentarzy
Środa, 05-06-2013

Orange Warsaw Festival jest już co prawda za nami, ale w najbliższych miesiącach nadal będzie, gdzie się wybrać. Z festiwalową walizką  wciąż będzie można wyskoczyć do Gdyni, Katowic czy Krakowa. Do sierpnia w Polsce królować, jak co roku, będą festiwale muzyczne. Wokaliści i kapele wzbogacą także program pozostałych wydarzeń – teatralnych i filmowych.

Festiwalowy maraton rozpocznie się pod koniec czerwca i skończy dopiero we wrześniu Festiwalem Selector (6 – 7 września) w Warszawie, który do stolicy przeniósł się z Krakowa. Do tej pory odbędzie się co najmniej 10 innych wartych uwagi imprez.

Life Festival, 26 – 29 czerwca, Oświęcim

Life Festival,  26 – 29 czerwca, Oświęcim

Tego lata festiwal, zorganizowany przez dziennikarza muzycznego Darka Maciborka, doczeka się swojej czwartej edycji. Na uwagę zasługuje przede wszystkim ze względu na bardzo atrakcyjny program.

 

W sobotę 29 czerwca na płycie Stadionu MOSiR wystąpią m.in. Sting i Ray Wilson, a dzień wcześniej - Red Hot Chilli Pipers. Ceny biletów na koncert finałowy wahają się od 169 do 749 zł (w dniu koncertu od 180 do 850).