Łagodzący żel do skóry wokół oczu Harmonie Decleor

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 11-04-2008

Łagodzący żel do skóry wokół oczu Harmonie Decleor Ciemne sińce pod oczami i nieestetyczne obrzęki, z którymi nie radzi sobie makijaż, to problemy, z którymi codziennie zmaga się spora grupa kobiet.

Marka Decleor proponuje rozwiązanie w postaci łagodzącego żelu do skóry wokół oczu. Bardzo lekka i świeża konsystencja produktu intensywnie chroni, pielęgnuje i regeneruje delikatną skórę wokół oczu. Wyciąg z korzenia azjatyckiej rośliny kudzu, woda kwiatowa róży i z kwiatów pomarańczy, olejki aromatyczne z róży i rumianku, woda z fioletowo – niebieskiej odmiany zawilca, polifenole z głogu i białej wierzby, składniki nawilżające, olej z nasion czarnych porzeczek i masłosz tworzą skuteczną i delikatna mieszankę, która regularnie stosowana skutecznie radzi sobie z opuchlizną i cieniami.

Cena: 128 zł (15ml)

Kupisz w perfumeriach oferujących kosmetyki marki Decleor.

W internetowym sklepie Tagomago za żel zapłacisz 113 zł.

AW

 • Pt., 11-04-2008 amane
  Ciemne sińce pod oczami i nieestetyczne obrzęki, z którymi nie radzi sobie makijaż, to problemy, z którymi codziennie zmaga się spora grupa kobiet- w TYM JA:((( CZY znacie jakies dobre kremy pod oczy, ktore radza sobie z obrzekami i tzw, workami? pomozcie:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-04-2008 gość
  Kochana, to też mój ból. Z tym nieststy nie poradzi sobie żaden krem a nawet chirurg plastyk. Worki robią się kiedy skóra pod oczami jest wyjątkowo cienka i masz kiepskie krążenie, albo np. uczulenie na kurz. Kremy jedynie odrobinę Ci pomóc, jużlepsze są okłady z ziół... :(


  amane (Piątek, 11-04-2008) napisał:  Ciemne sińce pod oczami i nieestetyczne obrzęki, z którymi nie radzi sobie makijaż, to problemy, z którymi codziennie zmaga się spora grupa kobiet- w TYM JA:((( CZY znacie jakies dobre kremy pod oczy, ktore radza sobie z obrzekami i tzw, workami? pomozcie:)

  Odpowiedz Zgłoś