Ladies First w Golf Academy

1 Komentarz
1 Zdjęcie
Czwartek, 02-06-2011

Ladies First w Golf Academy

Sobienie Królewskie Golf & Country Club zaprasza na Ladies First Golf Academy i obala tym samym twierdzenie, że golf to sport przede wszystkim dla mężczyzn.

Zajęcia golfowe przygotowane przez kobiety i dla kobiet dowodzą, że panie również są doskonałymi golfistkami. Podczas cotygodniowych spotkań na terenie Sobieni Królewskich Golf & Country Club uczestniczki zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą gry w golfa i doskonalą swoje umiejętności. To również świetna okazja, by podzielić się swoimi doświadczeniami i mile spędzić czas w damskim towarzystwie.

Akademię prowadzą dwie profesjonalne instruktorki z PGA Polska. Zajęcia przygotowane są zarówno dla początkujących golfistek, jak i dla pań, które chcą podszlifować umiejętności i styl gry. Na koniec kursu można przystąpić do egzaminu na Zieloną Kartę.

Dodatkową atrakcją Akademii są organizowane raz w miesiącu pikniki dla kobiet, na których, poza klasycznymi treningami, odbywają się zajęcia między innymi z golf fitness. Dlatego warto zabrać tam przyjaciółkę albo siostrę.

Ladies First Golf Academy odbywa się w każdą niedzielę od godziny 12. Miesięczny abonament (3x2,5 godziny kursu plus 1x4,5 godziny pikniku) kosztuje 480 zł. Istnieje również możliwość zapisania się na pojedyncze zajęcia.

http://www.sobieniekrolewskie.pl/

AW