Kuchnia Ebano Design

47 Komentarzy
5 Zdjęć
Wtorek, 01-03-2011

Kuchnia Ebano Design

Prezentowana kuchnia znajduje się w podwarszawskim domu jednorodzinnym. Właściciel postawił na oryginalność, wyrazistość i elegancję. Za projekt odpowiada Łukasz Sałek, a wykonaniem zajęła się firma Ebano Design.

Przestronna kuchnia połączona jest z salonem. Zabudowa wzdłuż ścian i duża wyspa stanowią element obu pomieszczeń. Elegancki charakter to w dużej mierze zasługa czarnej kolorystyki zestawionej z naturalnym drewnem. Czarny lakier ładnie komponuje się z hebanowymi wstawkami. Ważnym elementem było wprowadzenie naturalnego kamienia. Granitowe blaty współgrają z dużym lustrem od strony salonu. Istotną częścią jest wyspa na zaokrąglonych nogach, które optycznie ją zmniejszają. W kuchni zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne i okucia najwyższej jakości, w tym mechanizmy elektryczne szuflad. Elementy wyposażenia (np. zlew ceramiczny) maja kolory komponujące się z blatem i całością. W realizacji zastosowano produkty marki Blanco.

Przybliżona cena mebli (bez sprzętu AGD) z blatem, transportem i montażem: 105 500 zł

Ebano Design
Ul. Magnolii 1
05-840 Brwinów
tel./fax: 022 729 31 41

http://www.ebano.pl/

Kuchnia Ebano Design

Kuchnia Ebano Design

Kuchnia Ebano Design

Kuchnia Ebano Design

AW

 • Śr., 02-03-2011 Luxy
  chce takie miec :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 02-03-2011 gość
  te słonie i smoki to przegięcie, ale ogólnie... przyjemny widok ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 02-03-2011 gość
  gość (Wtorek, 01-03-2011) napisał:  Mam czarne meble i czarne drzwi nigdy więcej.


  ja tak samo:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 03-03-2011 gość
  Dla mnie to projekcja kiczu, a te zaokrąglone brzegi to doskonale niepraktyczne rozwiązanie. Dużo będzie sprzątania, zbierania skorup itd. Idiotyczne rozwiązanie. A słonie to już wieś na maksa. Ogólnie widać, że kupa kasy w błoto.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 10-04-2011 gość
  gość (Czwartek, 03-03-2011) napisał:  Dla mnie to projekcja kiczu, a te zaokrąglone brzegi to doskonale niepraktyczne rozwiązanie. Dużo będzie sprzątania, zbierania skorup itd. Idiotyczne rozwiązanie. A słonie to już wieś na maksa. Ogólnie widać, że kupa kasy w błoto.

  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 10-04-2011 iskra
  Chcieli pokazać że mają pieniądze i pokazali wzszystko się świeci ,błyszczy ,krzyczy jestem bogaty chyba o to chodziło w tej kuchni .Każdy ma swóją wizję jeżeli im się podoba to znaczy że nie przepłacili .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 12-07-2011 gość
  Jak dla mnie ta kuchnia jest za bardzo przepełniona zbędnymi dodatkami.Mnie sie podobaja bardziej skromniejsze kuchnie ,najlepiej w jednolitych kolorach i na pewno teraz z tego wzgledu ze hitem sa tapety kuchenne http://studiorasch.pl/52-kuchen… sama zdecydowałabym sie własnie na takie roziwazanie.Bo kuchnia przeciez nie powinna przytłaczac.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5