Królestwo dżinsu

2 Komentarze
12 Zdjęć
Poniedziałek, 03-06-2013

Moda bez nich nie istnieje. Kiedyś spodnie robotnicze, dziś z dumą leżą na półkach w najbardziej luksusowych butikach. 

Królestwo dżinsu jest w Londynie. Angielska stolica ma nawet dwa takie królestwa. Prawdziwi miłośnicy dżinsu i wszyscy ci, którzy ciągle nie znaleźli swojego fasonu powinny odwiedzić dwa znane domy towarowe: Selfridges i Harrods. W obu budynkach zaaranżowano imponującą przestrzeń dedykowaną wyłącznie kultowej niebieskiej tkaninie. Harrods swój dżinsowy sektor otworzył 30 maja, denimowy dział w Selfridges rusza w czerwcu.

Na klientów w Selfridges czekać będzie ponad 11 tysięcy par dżinsów ponad 60 różnych marek: od legendarnych Levi’s, Wrangler czy Lee, po J Brand i Hudson. Każdy odcień, fason i krój znalazły się w jednym miejscu. Na powierzchni prawie 2,5 tysiąca m2, obok klasycznej sprzedaży, będzie również dział prywatnych zakupów oraz doskonale działający serwis krawiecki, który zobowiązuje się w ciągu niecałych dwóch godzin perfekcyjnie dopasować wybrane dżinsy do sylwetki. 

Harrods obiecuje zupełnie nowe doświadczenie kupowania dżinsów, co jak wiadomo nie jest sprawą łatwą. Na czterech piętrach zgromadzono imponującą kolekcję dżinsowych marek. W ramach swojego nowego sektora Harrods oferuje nawet dżinsową terapię, czyli wszelkie możliwe porady i wskazówki związane z dżinsem. Ponieważ „terapeuci” nie są związani z żadną z dostępnych marek, można liczyć na bezstronną i dopasowaną przede wszystkim do wymagań klienta pomoc. 

Przeczytaj również o 140 urodzinach kultowego modelu Levi’s 501.

AW

 • Sob., 03-08-2013 bokserka
  jeans mą miłością
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-08-2013 Gość
  Dzisiaj rano skończyła mi się kasa na koncie, wszedłem w te darmowe doładowania co tak reklamują, od początku myślałem że to ściema a jednak NIE !! :)
  Dostałem DRUGIE DARMOWE DOŁADOWANIE !.STRONA ---> http://yuarel.com/darmowe2dolad…
  Odpowiedz Zgłoś