Krem przeciwzmarszczkowy r3p

12 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 02-08-2006

Krem przeciwzmarszczkowy r3pKrem przeciwzmarszczkowy za prawie 700 zł to sporty wydatek, ale skoro działa na Madonnę...

Dr Fredric Brandt to lekarz, który firmuje swoim nazwiskiem kremy przeznaczone dla różnych typów skóry. Jednym z najsilniejszych preparatów jest r3p cream, zwalczający pierwsze oznaki starzenia i pomagający utrzymać młody wygląd.

Został stworzony, aby odnowić skórę, stymulując produkcję kolagenu i przyspieszając usuwanie martwych warstw naskórka oraz utrzymać właściwe nawilżenie. To obietnice znane nam nie od dziś, ale pewną wskazówką co do działania kremu może być fakt, że jedną z jego fanek jest Madonna, po której trudno poznać, że dobiega pięćdziesiątki.

Cena: 695 zł, do kupienia w sieci perfumerii Sephora.

www.sephora.pl

www.drbrandtskincare.com

AMG

 • Śr., 23-05-2007 gość
  Maggie (Niedziela, 06-08-2006) napisał:  Cudów nie ma nie wierzę w takie kremy a Madonna i jej podobne gwaizdy to dzieło skalpela i zastrzyków z botoxu.Czasu się nie cofnie nawet za 700zł.  Madonna nie miała operacji plastycznej :) Botoks owszem, ale nie operacja ;) Myślę, że niebawem operacje zrobi :) Nie trzeba być specjalistą, żeby dostrzec, że operacji nie miała ;) A mimo to niejedna młoda dziewczyna zazdrości jej wyglądu :) i w sumie słusznie :) Nie ma piękniejszej czy równie pięknej kobiety jak Madonna :) PRzykro mi dziewczyny ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 08-06-2007 psycho_bunny
  chyba nie zrozumiałyście ten krem owszem zwalcza oznaki starzenia (te pierwsze) ale przede wszystkim chroni przed zestarzeniem sie skóry, czyli można stosować zapobiegawczo jak kogoś stać oczywiście :P
  kosztuje 545pln w Sephora i naprawdę działa :)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2