Kosmetyki Pediatril Avene

1 Komentarz
1 Zdjęcie
Piątek, 14-08-2009

Kosmetyki Pediatril Avene

Wrażliwa skóra dziecka wymaga szczególnej pielęgnacji, ponieważ jest bardziej skłonna do podrażnień niż skóra dorosłych.

Marka Avene proponuje kompletną gamę produktów Pediatril zawierającą wodę termalną z Uzdrowiska Dermatologicznego Avene we Francji.

Seria zawiera pięć kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry noworodków, niemowląt i dzieci. Preparaty Pediatril nie zawierają parabenów, substancji zapachowych, barwników ani alkoholu. Są hipoalergiczne. Przebadane pod kontrolą dermatologiczną.

Avene Pediatril Pianka do mycia ciała i włosów
Cena: 39,90 zł (250 ml)

Avene Pediatril – balsam nawilżający do ciała zabezpiecza skórę najmłodszych przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Ma płynną, lekką i nietłustą konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania. Skóra dziecka pozostaje miękka i jedwabista.
Cena: 49,90 zł (200 ml)

Avene Pediatril Krem nawilżający do twarzy i ciała posiada właściwości nawilżające oraz odżywcze – dzięki niemu skóra najmłodszych jest właściwie wypielęgnowana, miękka i gładka - wygląda zdrowo. Chroni skórę dzieci przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Łatwo się wchłania.
Cena: 29,90 zł (50 ml); 56,90 zł (200 ml)

Avene Pediatril Krem ochronny do pielęgnacji pośladków dzieci – Krem przeciw pieluszkowemu zapaleniu skóry oraz podrażnieniom pośladków u noworodków, niemowląt i dzieci. Zawiera wodę termalną z Uzdrowiska Dermatologicznego w Avene oraz tlenek cynku, który ma właściwości antybakteryjne i przyspiesza gojenie podrażnień.
Cena: 29,90 zł (50 ml)

Avene Pediatril Żel na ciemieniuchę. Bogaty w wodę termalną ze źródła w Avene o właściwościach łagodzących i kojących. Skutecznie usuwa ciemieniuchę dzięki zawartości trzech składników aktywnych – gliceryny, amidu kwasu mlekowego i pantenolu.
Cena: 39,90 zł (40 ml)

Kupisz w aptekach.

MK

  • Pt., 14-08-2009 gość
    Avene to raczej chyba snobka niz lux lux. Parabenow nie zawieraja, ale z pewnoscia w skladzie maja i rope naftowa i sls. Ja dziekuje, wole cos naprawde organicznego, chocky z ekologicznego.pl
    Odpowiedz Zgłoś