Kosmetyki Inglot już w 130 salonach zagranicą

28 Komentarzy
4 Zdjęcia
Sobota, 24-12-2011

Cudze chwalicie, a swego nie znacie. Tymczasem po ponad 25 latach swojego istnienia, firma Inglot otworzyła 130 salon w… Penang w Malezji. W grudniu pojawił się również sklep w Izraelu, a jeszcze przed końcem roku 2011 planowane jest otwarcie dwóch kolejnych – w Libanie i Argentynie. Pierwszy zagraniczny salon otworzono w 2006 roku w Kanadzie. Dzięki takiej strategii, kosmetyki Inglot kupić można już niemal na wszystkich kontynentach: w Europie, Australii, Ameryce Północnej, Azji i Afryce. I oczywiście w ponad 160 salonach w Polsce.

Jednak za największe osiągnięcie uznano nie podbój rynku Azjatyckiego, ale pojawienie się marki Inglot w prestiżowej sieci handlowej Macy’s – miało to miejsce we wrześniu. Obecnie funkcjonuje już 6 salonów Inglot w Macy’s, w tym również w legendarnej lokalizacji Herald Square w Nowym Jorku. W planach jest otwarcie kolejnych kilkudziesięciu punktów w Macy’s. Życzymy sukcesów i utrzymania wysokiej jakości kosmetyków w rozsądnych cenach!

http://inglotcosmetics.com/

AG

 • Pt., 06-01-2012 Anonimka
  Nie zgodzę się z Tobą, Paula. Tylko nastolatka może mieć problem z kupieniem czegoś z tej marki, bo sorry, ale 20 zł za lakier czy 39 zł za cień do powiek to przystępna cena dla każdej kobiety. No chyba, że mówisz o kobiecie, która za 1000zł musi wyżywić trójkę dzieci, chociaż w to wątpię, bo oczywiste jest to, że takie osoby nie kupują czegoś żeby ładnie wyglądać. Przejmują się bardziej rachunkami niż tym jaki tusz do rzęs kupić.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 07-01-2012 fanka lakieru inglota
  Lakier za 20 zł nie jest drogi jeśli weźmie się pod uwagę, to, że zużywa się prawie cały i jego jakość przez ten cały okres się nie zmienia...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 20-01-2012 Polak
  ZA GRANICĄ !
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 20-01-2012 Gość
  A czy Polacy ppotrafią cokoliwek innego poza zżynaniem pomysłów innych - a wbijają sie w rynek absolutnie najniższą ceną - oczywiście wynikającą z najniższej jakości składników. Taka szkoda...... Zawsze kupię MAC lub inną markę - ale polskiej prodróby - makretingowej czy innej - nie. Polskie produkty zacznę kupować dopiero wtedy, jak pojawi sie w nich wysoka jakość.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 Gość
  uwielbiam lakiery INGLOT,kupuje od 15 lat,
  apeluje do producenta o poprawe jakości mojego ulubionego lakieru nr 38(biały)źle się maluje,trzeba kłaść 2-3 warstwy ,a po jednym dniu zaczyna dziwnie pękać na paznokciach!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-08-2012 Gość
  przeciez inglot nie ma nawet nikogo od marketingu a wizaażystki to zwykłe kasjerki
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 02-02-2013 Beatrica
  Ja używam inglota a muszę powiedziec ze kozystalam z rożnych marek.np loreal i jestem najbardziej zadowolona dostęp pory z inglota. Mozecie mnie jechać ze kupuje badziewie itp ale dla mnie ta marka jest najlepsza tez z względu na wybór kolorów ! I fajne oferty np z wymiennymi wykładami. Nie muszę mieć niewidomo jakich kosmetyków bo to nie o to chodzi. Efekt jest taki ze wiele kolozanek komplementuje moj makijarz. Ważne jest tez to czym sie nakłada i czy sie umie to robić pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-05-2013 Gość
  Gość (Sob., 24-12-2011) napisał:

  jestem częścią inglotowskiego imperium i jestem z tego bardzo dumna :) INGLOT GÓRĄ :D pozdrawiam wszystkich pracowników,sprzedawców wizażystów i wyzażystki i gratuluję wszystkim,dzięki którym świat jest bardziej kolorowy :)

  jakby bylo czym sie podniecac?!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3