Konferencja i warsztaty Food Design, Poznań

0 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 09-09-2010

Konferencja i warsztaty Food Design, Poznań

Pierwsza w Polsce konferencja i warsztaty z dziedziny Food Design odbędą się w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, w dniach 13-15 września 2010.

To pierwsza w Polsce impreza poświęcona projektowaniu żywności, usług, produkcji i doświadczenia związanego z jedzeniem. Ta dziedzina designu jest dobrze rozwinięta w Europie, a w Polsce ciągle bardzo mało znana (żadna z uczelni kształcącej projektantów nie prowadzi jeszcze kierunku studiów ani specjalizacji food design).

Warsztaty i konferencja skierowane są do: projektantów, studiów projektowych, studentów kierunków związanych z designem oraz firm działających w branży spożywczej, producentów i przetwórców żywności, dystrybutorów i sprzedawców, restauratorów i firm cateringowych, producentów i projektantów opakowań, zastawy stołowej, sprzętu AGD, mebli kuchennych, menedżerów (zwłaszcza z obszarów: badań, produkcji, rozwoju produktów, marketingu), technologów żywności, dietetyków, przedstawicieli świata nauki.

Konferencja i warsztaty są bezpłatne, finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Aby wziąć udział w konferencji i warsztatach, wystarczy wypełnić formularz online: http://www.pro-design.com.pl/formularz.

Więcej informacji tu.

AT