Koncert Gorana Bregovića

9 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 16-02-2008

Koncert Gorana Bregovića

Drugiego kwietnia w warszawskiej Sali Kongresowej wraz z Chórem i Orkiestrą Weselno – Pogrzebową zagra Goran Bregović.

Orkiestra i chór to międzynarodowa mieszanka blisko 40 artystów z Bułgarii, Bośni, Macedonii, Serbii i Hercegowiny. Bałkański koncert będzie powrotem do tego, co już nam dobrze znane i premierą nowego repertuaru. Cygańskie rytmy pomieszają się z nowoczesnymi, europejskimi akordami, popem, ciepłym brzmieniem orkiestry dętej i żywiołową wielogłosowością. Będzie jak to u Bregovića: trochę lirycznie, trochę etnicznie, trochę rock’n’rollowo, trochę pogrzebowo i trochę weselnie.

Goran Bregović wraz z Chórem i Orkiestrą Weselno – Pogrzebową zagrają drugiego kwietnia o godzinie 19 w Sali Kongresowej, w Warszawie.

Bilety w cenach: 60 zł, 90 zł, 120 zł, 150 zł, 190 zł, 250 zł (VIP) można nabyć s sieci sklepów EMPIK, Media Markt, Saturn Planet, Kolporter, Selectours, w Sali Kongresowej, Kasach Teatralnych EVENTIM, Galerii Mokotów, C.H. Promenada, C.H. Targówek. Sprzedaż prowadzą również:

www.ticketonline.pl
www.ticketpro.pl
www.eventim.pl
www.ebilet.pl

AW

 • Sob., 16-02-2008 sqra
  Trzeba pójść!!! Genialny kompozytor z piękną, choć często tragiczną historią życia... Jeden z moich ulubieńców :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 16-02-2008 gość
  Pare lat temu byłam z kolegą - serbem na koncercie Bregowica. KOncert fajny a pokoncercie wszyscy bili Bravo! O tak wielkie bravo. Na co Bregovic do mikrofonu w swoim jezyku zaczął do publiczności mówić. I oczywiście nikt nie zrozumiałco mówił tylko tłum dalej ślepo bił bravo. A jako że byłam z kolegą serbem który zna doskonale język Bregovicia przetłumaczył mi stek słów które tak zostały ślepo oklaskane przez tłum - stek przekleństw i wyzwisk pod adresem odbiorców a tłum wiwatował. Hehe. Tkai to szacunek do Polaków... A wy iddzie na jego koncert i tez wiwatujcie i bijcie brawa...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 16-02-2008 gość
  no no jasne.
  a nie chodzi tu przypadkiem o swietna muzyke? lepiej zajac sie wyszukiwaniem "zyciorysow".
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 16-02-2008 sqra
  gość (Sobota, 16-02-2008) napisał:  no no jasne.a nie chodzi tu przypadkiem o swietna muzyke? lepiej zajac sie wyszukiwaniem "zyciorysow".


  Życiorys muzyka często znajduje swoje odzwierciedlenie w jego twórczości, więc czasem warto coś o nim wiedzieć. Gdyby nie życiowe doświadczenia nie tworzył by (w pełni się z Tobą zgadzam) świetnej muzyki...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 16-02-2008 kiri
  Rety, gdzie Wy ten geniusz widzicie? Proste serbodisco prostego człowieka - i tylko tyle. Ale fakt, fenomenem jest, że udało mu się tym "czymś" (grzech nazwać muzyką) ogłupić tylu inteligentnych ludzi.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 16-02-2008 gość
  Hę?! 250zł za bilet VIP na Bregovica?! Ja 200 zł kupiłem bilet VIP na Chris'a Rea!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-03-2008 gość
  Kiedyś byłam na jego koncercie! I w dodatku to byl mój pierwszy koncert w życiu :) Miałam wtedy chyba 10 lat. Świetnie się wtedy bawiłam!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-11-2008 gość
  To Nas Covece!!!!
  najlepszy czlowiek ktory tworzy muzyke z Dusza!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-11-2009 gość-zap ;P
  (... A jako że byłam z kolegą serbem który zna doskonale język Bregovicia przetłumaczył mi stek słów które tak zostały ślepo oklaskane przez tłum - stek przekleństw i wyzwisk pod adresem odbiorców a tłum wiwatował. Hehe. Tkai to szacunek do Polaków... A wy iddzie na jego koncert i tez wiwatujcie i bijcie brawa...)
  to się idol z jajami nazywa...:P.. ie no gość tworzył.. i gra zajefajnie a to, że "pozdrawia" alternatywnym słownictwem.. zap fi tina ;P
  Odpowiedz Zgłoś