Jest pięknie: Bouquet's

7 Komentarzy
5 Zdjęć
Poniedziałek, 20-04-2009

Jest pięknie: Bouquet's

Bouquet's gra na zmysłach smaku i słuchu i robi to w niezwykle wyrafinowany sposób. I tak, jak uczestnicząc w koncercie fortepianowym nie o same dźwięki nam chodzi, ale i o wyjątkowy klimat i elitarność wydarzenia, tak tutaj, trunek idzie w parze z niecodziennością jego serwowania i niebanalnym miejscem.

Bouquet's proponuje alkohole z najwyższej półki, sygnowane metką luksusowej grupy LVMH - Moët Hennessy Louis Vuitton. Podaje je w efektownym miejscu zorganizowanym wokół fortepianów. Czystość muzyki i ciemnych wnętrz przełożono na wielobarwność i bogactwo koktajli. Wspólnym mianownikiem ma być luksus i wyrafinowanie. Podział na gatunkowe role – wódki, szampany, koniaki i whisky - wyznaczają trzy lśniące instrumenty, które zostały efektownie podwojone za pomocą wiszących na ścianach zdjęć. Oglądamy na nich między innymi tańczącą Claudię Schiffer popijającą Dom Pérignon i Vincenta Gallo w kampanii Belvedere Downtown. Całość oświetla ciężki, kryształowy żyrandol subtelnie korespondujący ze szkłem butelek wypełnionych najdoskonalszymi alkoholami świata.

Twórcą wystroju jest Imagina Design Studio, autorami fotografii – osławiony Karl Lagerfeld i skandalista Terry Richardson, autorem koncepcji merchandisingowej ze strony Moët Hennessy PolskaMarek Złotkiewicz. Efekt – wyjątkowy sklep ze starannie wyselekcjonowanymi alkoholami, który do każdej butelki dodaje sporą dawkę koncertowego nastroju.

Otwarcie Bouquet's zaplanowane jest na początek maja. Butik znajduje się w warszawskiej Galerii Mokotów.

Imagina Design Studio
Ul. Niemcewicza 7/9 lok. 98
Warszawa
Tel. 022 658 13 40, 604 905 325
E-mail : p.bednarczyk@imagina.com.pl

Czekamy na kolejne zgłoszenia. E-mail powinien zawierać rzeczowy opis projektu z jasnym zaznaczeniem, że autor ma do niego wszelkie prawa. Tekst należy poprzeć zdjęciami lub wizualizacjami.
Kontakt z redakcją: jestpieknie@luxlux.pl

Jest pięknie: Bouquet's

Jest pięknie: Bouquet's

Jest pięknie: Bouquet's

Jest pięknie: Bouquet's

AW

 • Pn., 20-04-2009 gość
  *ciekawe
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 20-04-2009 gość
  bez szału, bez rewelacji...male to miejsce...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-04-2009 gość
  Przepraszam - ale Galeria Mokotow - ktora gosci OD ABAZUROW WYROB DO WEGLA WYWOZ na swojej powierzchni wynajmowej - jest w tym miejscu malo wiarygodna ze swoja propozycja LUKSUSU - bardziej w nawiazaniu do samo-sprzedajacych sie nazwisk/nazw Schiffer/LV/DP etc. niz "realiow".
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 28-10-2009 gość
  W GALERII MOKOTÓW???? W TEJ MASÓWIE CHCĄ OTWORZYĆ ELITARNE MIEJSCE??? to chyba jakiś żart?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-12-2009 gość
  E tam a winka za 3,5pln nima ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 02-02-2010 gość
  gość (Środa, 28-10-2009) napisał:  W GALERII MOKOTÓW???? W TEJ MASÓWIE CHCĄ OTWORZYĆ ELITARNE MIEJSCE??? to chyba jakiś żart?
  to jakie to miejsce wg Ciebie zasługuje na otwarcie butiku?
  moim zdaniem super miejsce, wyselekcjonowane alkochole.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 11-06-2011 gość
  Polecamy idealną szkocką Whisky dostępna w Butiku Online:
  http://y-lux.pl/s/0/0/0/0/0/dal…
  Odpowiedz Zgłoś