Jak zostać milionerem w 7 lat

19 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 13-09-2011

Jak zostać milionerem w 7 lat

Aby zarobić pierwszy milion, nie trzeba go kraść. Eksperci finansowi dowodzą, że wystarczy umiejętnie zarządzać posiadanymi dobrami i rozważnie pozyskiwać nowe. Brzmi banalnie? Bodo Schafer – jeden z największych praktyków sztuki finansowego sukcesu – twierdzi, że w ciągu 7 lat można stać się milionerem, osiągnąć 20 procent dochodu więcej, szybko zlikwidować długi, budując jednocześnie nowy majątek, i oszczędzać 10 procent swojego dochodu miesięcznie, nie odmawiając sobie życiowych przyjemności. 

5 listopada Bodo Schafer poprowadzi w Warszawie szkolenie z zakresu niezależności kapitałowej i opowie jak stać się milionerem. Schafer jest niemieckim przedsiębiorcą, wykładowcą i pisarzem. Jego „Droga do finansowej wolności” sprzedała się w ponad 10 milionach egzemplarzy, a „Pies o imieniu pieniądz” stoi na półce niemal każdego niemieckiego dziecka. Z jego rad korzystali między innymi Helmut Kohl, Colin Powell, Bill Clinton i bracia Kliczko.

Więcej szczegółów:
http://www.bodoschafer.pl/

Jak zostać milionerem w 7 lat

AW

 • Czw., 15-09-2011 gość
  gość (Środa, 14-09-2011) napisał:  TO NIECH SIĘ ZAOPIEKUJĄ MNĄ I MOIMI FINANSAMI... BO MIMO IŻ ZARABIAM NIEŹLE MAM ZBYT WIELE OSÓB NA UTRZYMANIU I NIE JESTEM W STANIE ZAOSZCZĘDZIĆ TYCH 10% CZYLI 1500ZŁ ... ŻENUJĄCE SĄ ICH WYPOWIEDZI!! MOŻE W USA TO MOŻLIWE ALE W POLSCE MOŻNA WZIĄĆ SIĘ TYLKO POWIESIĆ!!!
  Jest Ciezko ale bez przesady żeby sie odrazu wieszać...... zwariowałeś
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-09-2011 gość
  Inwestycja :) nie masz czasu? nie chcesz się bawić na giełdzie? Zajrzyj na stronę skandia.pl jesteś zainteresowany? Napisz: rozazydek@o2.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-09-2011 gość
  Kolego nie wieszaj się ! Zainwestuj. Wystarzy 250zł/miesiąc żeby to najlepsze było jeszcze przed Tobą. Szczegóły na maila. Zapraszam.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-09-2011 gość
  echhh kolejne pierdoły dla teoretyków. Wszystkie te ksiązki i inne "poradniki" jak stac sie milionrem,,, owszem maja w sobie wiedze i nawet ciekawe informacje, ale jeżeli samemu nie zacznie sie dzialac i tylko bedzie sie szukac porad jak zostac milionrem to nic z tego nie wyniknie, koniec i kropka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 18-09-2011 gość
  To tak na logikę...Który milioner będzie chciał sprzedać swój PATENT na to jak zgarnąć milion. Idioci w to wierzą....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 04-10-2011 gość
  Fantastyczna osoba. Ksiazke czytalem jego kilka lat temu. Polecam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 05-10-2011 gość1
  Bodo Schafer to wielki czlowiek, ale wiedza tylko Ci co zetkneli sie z jego ksiazka. Jest to wielka postac w dziedzinie finansow. Zachecam do zapoznania sie z osoba zamiast pisac nieuzasadnione komentarze.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 15-02-2013 Gość
  gość (Śr., 14-09-2011) napisał:

  czyli najlepiej wypieprzyc z tego chorego kraju. Z dnia na dzien sie o tym coraz czesciej przekonuje. mam juz 34 lata i nie widze tu dla siebie przyszlosci.

  TO WYPIERDALAJ!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-03-2013 miks
  karzdy moze zostać milionerem
  https://www.youtube.com/watch?v…
  Odpowiedz Zgłoś
1 2