Izabella Scorupco nową twarzą marki Dr Irena Eris

6 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 05-11-2010

Izabella Scorupco nową twarzą marki Dr Irena Eris

Aktorka polskiego pochodzenia, znana między innymi dzięki roli w GoldenEye, została twarzą polskiej marki kosmetycznej. Współpraca reklamowa przewidziana jest na okres 2 lat i obejmie kilka odsłon jej wizerunku.

Już w listopadzie aktorka i modelka pojawi się w kampanii promującej nową linię kosmetyków LIFT 35+, weźmie także udział w zaplanowanej na ten miesiąc konferencji prasowej.

W ubiegłych latach serie kosmetyczne marki Dr Irena Eris promowały Elżbieta Penderecka, Małgorzata Niemen, Weronika Rossatti i Emmanuelle Seigner.

Wydaje się, że Izabella Scorupco będzie idealnym wzorem dla kobiet, do których kierowana jest nowa linia. Jest dojrzała, ale wciąż młoda i olśniewająca. W badaniach ankietowych kobiety określają ją jako osobę atrakcyjną, zmysłową, naturalną, dbającą o swoje ciało i urodę, elegancką, nowoczesną, mającą klasę i styl. Poza tym, jest to jedna z niewielu Polek rozpoznawalnych za świecie, a to z pewnością znacznie ułatwi ekspansję i promocję marki na zagranicznych rynkach.

MO

 • Pt., 05-11-2010 gość
  a moze by tak pokazywac wiecej kobiet 60+??
  i wiecej kosmetykow dla takich wlasnie kobiet bo my juz nie potrzebujemy byc ,,atrakcyjne"??/bez skalpela!!/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 05-11-2010 estetka
  Szkoda bo to piekna kobieta i mogłaby być twarzą kosmetyków z najwyzszej półki.Pani Irena Eris niech sama promuje swoje kosmetyki,jeśli sa naprawde takie dobre zobaczymy to na autorce.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 05-11-2010 gość
  to co mi sie od razu rzuca w oczy to fatalna stylizacja, ktora przycmiewa urode Izabelli - ktora 35 latka z klasa ubiera sie w takie badziewne ciuszki jak z siecowki dla nastolatek...?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 05-11-2010 gość
  beznadziejna firma, beznadziejna reklama, co Izkę podkusiło, aby wziąć w tym udział ??
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 07-11-2010 gość
  gość (Piątek, 05-11-2010) napisał:  beznadziejna firma, beznadziejna reklama, co Izkę podkusiło, aby wziąć w tym udział ??


  moze wysoka kasa jaka za to wziela.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 12-11-2010 gość
  gość (Piątek, 05-11-2010) napisał:  to co mi sie od razu rzuca w oczy to fatalna stylizacja, ktora przycmiewa urode Izabelli - ktora 35 latka z klasa ubiera sie w takie badziewne ciuszki jak z siecowki dla nastolatek...?


  35latki nie, ale Izka może poszaleć, bo jej już stuknęła 40stka :P
  Odpowiedz Zgłoś