Grafika cyfrowa Sylwia Czyczerska

22 Komentarze
1 Zdjęcie
Niedziela, 30-12-2007

Grafika cyfrowa Sylwia Czyczerska Współczesna polska sztuka to nie tylko żródło estetycznych doznań, ale także, jak twierdzą eksperci, bardzo dobra inwestycja. Warto przyglądać się artystom, którzy stosują nowoczesne techniki, np. grafikę cyfrową. 

Grafiki Sylwii Czyczerskiej to w jej własnych słowach sztuka nienaturalna, a tym samym intrygująca. Artystka szuka tego, co połączy brzydotę z pięknem, tworząc nową jakość. Składająca się z dwóch tworzących całość grafik praca pod nazwą Wiosenny Wir została przygotowana do profesjonalnego powielania w fotolaboratorium cyfrowym. Nie jest drukowana, a wywoływana na zaawansowanych, bardzo nowoczesnych maszynach zapewniających najwyższą jakość odbitek wielkoformatowych. Można ją kupić na wyłączność, z przekazaniem praw autorskich.

Cena: 1 450 zł

Przedstawianą pracę lub inne dzieła Sylwii Czyczerskiej można zamówić w internetowym sklepie Smak Prostoty.

AT

 • Niedz., 30-12-2007 gość
  dzowne to.... taki wir każdy moze sobie zrobić:/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-12-2007 gość
  no właśnie ..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-12-2007 luxus
  prosimy o więcej polskiej sztuki
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-12-2007 inihgrobmal
  mnie się podoba... extra jest... uwielbiam nowoczesną sztukę :))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-12-2007 gość
  Przepraszamy - twoj komentarz zostal uznany za spam!
  Kur..a co jest.
  A artystka to kaszaniara a to to badziew
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-12-2007 gość
  zaprezentowana praca do złudzenia przypomina mi prosty efekt z photoshopa - twirl, czyli kłaniają się podstawy grafiki komputerowej. Jeśli tak to rzeczywiście jest to luksusowa cena jak za tak werbalne triki.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-12-2007 gość
  moje 5-cio letnie dziecko takie cos mi napaćka ;/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-12-2007 gość
  gość (Niedziela, 30-12-2007) napisał:  zaprezentowana praca do złudzenia przypomina mi prosty efekt z photoshopa - twirl, czyli kłaniają się podstawy grafiki komputerowej. Jeśli tak to rzeczywiście jest to luksusowa cena jak za tak werbalne triki.  hehe.. 5 minut pracy ;)) w PS'ie :))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-12-2007 graficzka
  inihgrobmal (Niedziela, 30-12-2007) napisał:  mnie się podoba... extra jest... uwielbiam nowoczesną sztukę :))


  Za tę cenę zrobię Ci coś takiego ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-12-2007 krytyk
  to ta artystka musi mies ostro plytka fantazje lubie sztuke nowoczesna jak i jestem grafikiem komputerowym po architekturze do tego i powiem szczeze ze nic w tym nie widze po za skojarzeniem do muszli slimaka, a jak ktos sie orjetuje to jak dzielo sie z czyms kojarzy to nie jest zadna sztuka . za taka cene to moge komus kuchnie zaprojektowac a nie kupic jakies "dzieło":) w ktorym nawet nie widze zadnego zlotego podzialu czy czego kolwiek!!! moge se zrobic kawe ze smietanka zamieszac i strzelic fotke z gory wrzucic do adobiego i pokrecic troche i pewnie wyszlo by cos owiele odwazniejszego nirz to COŚ to jakis absurd tak sie cenic za nic :)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3