Goshico - Must Have prosto z Polski

5 Komentarzy
6 Zdjęć
Poniedziałek, 23-04-2012

Co kupić na pamiątkę koleżance z Hiszpanii, która odwiedza nas w Polsce? Co kupią kibice i turyści podczas EURO2012 w Polsce? Czy odwiedzą Cepelię? A co to Cepelia, zapytacie….

Pamiątki przywożone ze świata przywołują fantastyczne wspomnienia odwiedzanych miejsc i napotkanych ludzi. Jednocześnie mogą być modnym i pożądanym gadżetem, który, dzięki swojej oryginalności, wyróżni z tłumu. Polska marka GOSHICO, będąca prekursorem w tworzeniu unikalnych toreb, inspirowanych motywami folkowymi, od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających nasz kraj turystów. Torebki tej marki szybko zyskały miano designerskiego produktu eksportowego, stając się must have modnej stylizacji. Zbliżające się mistrzostwa EURO 2012 to doskonała okazja, aby wskazać gościom odwiedzającym z tej okazji nasz kraj adekwatny pomysł na prezent.

Folkowe kolekcje tej marki od 2008 roku są nie tylko doskonałą wizytówką naszego kraju, ale także odzwierciedleniem nowego trendu w modzie, inspirowanego ludowym wzornictwem. Oryginalne, ręcznie wykonane z filcu i ze skóry torebki GOSHICO są kwintesencją polskości.

Więcej informacji: www.goshico.com

AWP