Fashion Business Conference

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 06-12-2010

Fashion Business Conference

Fashion Business Conference to projekt, który powstał z myślą o branży modowej. Do współpracy zaproszono liderów rynku odzieżowego w Polsce, firmy współpracujące i wspierające polską modę, dziennikarzy i młodych twórców. W ramach całodniowej konferencji podjęte zostaną tematy zarządzania wizerunkiem marki, retail w Internecie, kreowanie potrzeb konsumenckich za pomocą magazynów, odpowiedzialna moda przyszłości, e-mail marketing w branży odzieżowej. W planie konferencji znalazło się również podsumowanie październikowej edycji polskiego Tygodnia Mody.

Obok biznesowych wykładów i rozmów, Fashion Business Conference to również spotkania towarzyszące, które będą prezentacją dokonań młodych twórców związanych z branżą. Ola Kawałko przedstawi swoją najnowszą kolekcję, Krzystof Cieślak przygotował cykl malarski „Mężczyzna” i „Kobieta”, Emil Bilinski wystawi swoje prace fotograficzne, a zespół Stop Mi będzie promował najnowszą płytę „Matematyka”.

Organizatorem wydarzenia jest Nowoczesna Firma, portal wiedzy dla biznesu.

Fashion Business Conference odbędzie się 9 grudnia w Makata Studios w Warszawie.

Szczegółowy program i formularz zgłoszenia znajduje się tutaj.

AW

 • Wt., 07-12-2010 gość
  Niepowtarzalne miejsce dla niepowtarzalnych kobiet. www.swiatwenus.pl Zapraszamy serdecznie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 28-12-2010 maxi
  Bardzo fajna inicjatywa..mam nadzieje że będzie coś o social media w służbie budowania świadomości marki. Aż się prosi o taki temat dla polskich projektantów modowych.

  ---------------------
  Maxman Project www.maxman.com.pl
  Odpowiedz Zgłoś