Eee Pad Transformer ASUS

2 Komentarze
6 Zdjęć
Poniedziałek, 18-04-2011

Eee Pad Transformer ASUS

Tablet ze stacją dokującą z klawiaturą QWERTY wchodzi na polski rynek.

Połączenie systemu Honeycomb (Android) z opracowanym przez firmę ASUS intuicyjnym interfejsem Waveshare i zaawansowanymi rozwiązaniami sprzętowymi czyni z tabletu Eee Pad Transformer urządzenie przenośne, które doskonale sprawdzi się zarówno w pracy biurowej, jak i w komunikacji w serwisach społecznościowych. Dwurdzeniowy procesor NVIDIA Tegra 2 zapewnia krótszy czas reakcji, wyższą wydajność w pracy wielozadaniowej oraz szybsze wyświetlanie stron internetowych. Wykonany z wytrzymałego, odpornego na zadrapania szkła panel IPS pozwala na oglądanie multimediów nawet pod kątem 178°.

Cyfrowe kamery umieszczone z tyłu (rozdzielczość 5 MP) i z przodu tabletu (rozdzielczość 1,2 MP) umożliwiają robienie zdjęć i kręcenie filmów w jakości HD. Wbudowany mini port HDMI pozwala na oglądanie filmów wysokiej rozdzielczości,. Wszystko to zamknięte zostało w urządzeniu o grubości 12,98 mm i wadze zaledwie 680 g.

Opcjonalna stacja dokująca zapewnia dostęp do pełnej klawiatury QWERTY z klawiszami funkcyjnymi Androida, zmieniając tablet w netbook. Na tablecie zainstalowany jest pakiet Polariss Office 3.0, umożliwiający przeglądanie i edycję plików tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji.

Stacja dokująca wydłuża czas pracy na zasilaniu bateryjnym z 9,5 do 16 godzin.

Ceny:
Wersja bez stacji dokującej – około 1 899 zł
Wersja ze stacją dokującą – około 1 999 zł

Eee Pad Transformer ASUS

Eee Pad Transformer ASUS

Eee Pad Transformer ASUS

Eee Pad Transformer ASUS

Eee Pad Transformer ASUS

MW

 • Pn., 18-04-2011 gość
  e, tam. przemawia przez ciebie fanboystwo, pewnie nawet nie czytałeś tekstu. Moim zdaniem tablet wygląda bardzo ciekawie, dzięki stacji dokującej można mieć kiedy się chce zabawkę do netu, a gdy potrzeba - netbooka. Zastanawiam się tylko czy android sprawdza się w tej roli.

  Panie MW, powinien Pan po prostu wybrać inne pierwsze zdjęcie, zamiast obracać to. Lustrzane odbicie liter i cyfr po prostu rzuca się w oczy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 08-05-2011 goœÌ
  AAFCIT you've covered all the bases with this answer!
  Odpowiedz Zgłoś