Drożej - taniej: torebki Prada i Venezia

21 Komentarzy
3 Zdjęcia
Czwartek, 07-05-2009

Drożej - taniej: torebki Prada i Venezia

To był przebój zeszłego lata i jedna z najwyrazistszych, designerskich propozycji. Dom mody Prada zaserwował kobietom sporą dawkę kolorów i pasiaste torebki, które błyskawicznie znalazły się na liście najbardziej pożądanych akcesoriów.

Drożej - taniej: torebki Prada i Venezia

Torebka uszyta jest z kolorowych, lekko falujących pasków miękkiej skóry nappa. Workowaty kształt na dwóch krótkich uchwytach i odpinanym długim pasku uzupełnia lśniące logo marki i takie same okucia. Torebka pojawiła się w kilku kombinacjach kolorystycznych i różnych rozmiarach.

Drożej - taniej: torebki Prada i Venezia

W tym roku bardzo podobny pasiasty patent zastosowała marka Venezia, która przywołuje stylistykę efektownej torebki Prada. Pionowe paski są szersze i w mniejszym natężeniu. Razem z kolorami pomieszano faktury skór: gładkiej i zamszowej. Pojemny fason zawieszono na wygodnych uchwytach. Torebka dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych.

Ceny:

Torebka Prada: $1 675 (mała), $2 360 (duża), czyli od około 5 520 zł do około 7 780 zł. Kupisz w sklepach wyprzedających zeszłoroczne kolekcje, np. w internetowym eFashion House.

Torebka Venezia: 839 zł, adresy sklepów znajdziesz tutaj.

AW

1 2 3