Drożej – taniej: sukienki Diane von Furstenberg i Reserved

22 Komentarze
3 Zdjęcia
Czwartek, 10-04-2008

Drożej – taniej: sukienki Diane von Furstenberg i Reserved Letnie, zwiewne sukienki z cienkich, naturalnych tkanin i we wszystkich możliwych kolorach są już w sklepach, powoli wkraczają do naszych szaf i tylko czekać aż zawładną miejskimi ulicami. Paniom, które planują zainwestować w słoneczny żółty i w bardzo kobiecy fason proponuję dzisiaj dwie wersje wiosenno – letniej kreacji.

Drożej – taniej: sukienki Diane von Furstenberg i Reserved

Opcja droższa, designerska i jedwabna to dzieło Diane von Furstenberg. Biało – żółta sukienka mocno odsłania plecy i ramiona, ma lekko podniesiony pas, wyraźnie marszczoną część dolną i ozdobne ramiączka, których rolę pełni długi sznurek.

Drożej – taniej: sukienki Diane von Furstenberg i Reserved

Podobny pomysł na lato ma popularna marka Reserved. Nieco delikatniejsze, duże, żółte kwiaty gęsto pokrywają białą tkaninę. Sukienka tak samo sięga za kolana, ma wiązany pasek, luźno przymarszczony dekolt i sznurowane szelki.

Ceny:

Sukienka Diane von Furstenberg: $385 (około 860 zł), kupisz w sklepie Nordstrom. O możliwościach wysyłki do Polski przeczytasz tu.

Sukienka Reserved: 129 zł, kupisz w salonach firmowych Reserved. Adresy tutaj.

AW

 • Niedz., 01-08-2010 gość
  Fason może i podobny ale na pierwszy rzut oka widać że ta z Reserved jest ładniejsza i na pewno nie chodzi tu o stylizację zdjęcia tylko o produkt

  www.ubrankadlapsow.biz
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 26-05-2013 agrafka
  Jeszcze taniej można kupić sukienki RESERVED w sklepie online WWW.MODIO.PL
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3