Dla amatorów wina: Karafka Wine Breather

4 Komentarze
6 Zdjęć
Poniedziałek, 26-12-2011

Idealny produkt dla amatorów doskonałego wina. Klasyczna linia rodem z wykwintnej francuskiej restauracji uwiedzie nawet najbardziej wybrednego konesera. Wino wymaga napowietrzenia, aby wydobyć z niego maksymalny smak i aromat. Dotyczy to także młodych, niedojrzałych i bardzo mocnych win, których bukiet należy osłabić poprzez zetknięcie z tlenem. Doskonale nadaje się do tego nowa, oryginalna karafka Wine Breather zaprojektowana przez duński zespół projektantów Norm. Ułatwia ona natychmiastowe natlenienie wina oraz umożliwia nalewanie trunku bezpośrednio z butelki do kieliszków. Wystarczy połączyć unikatowy, ale bardzo prosty w użyciu lejek z butelką. Wino możemy podawać w eleganckiej karafce po przelaniu z butelki lub odwrotnie - przelać wino z karafki do butelki, kiedy już będzie wystarczająco natlenione i wydobędziemy z niego odpowiedni bukiet. Cały proces napowietrzania jest niesamowicie prosty, a karafka bardzo praktyczna. Dodatkowo oryginalny, chłodny i stonowany design nadaje naczyniu niepowtarzalnego uroku.

Cena: 253 zł. Kupisz w DesignButik.

MJ

 • Pn., 26-12-2011 jaga
  to duński produkt firmy MENU, jakby ktoś nie wiedział (a szukał). Generalnie firma produkuje nowoczesne produkty dobrej jakości, choć ma także wpadki (zestaw akcesoriów do wina - 3 razy reklamowałam). Lecz nie kupuje się tego w Polsce, bo to jest dużo droższe niż za granicą
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 27-12-2011 Gość
  reklamowanie za granicą - życzę szczęścia. swoją drogą poco pokazujecie to w jakimś sklepiku który nawet nie funkcjonuje.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 28-12-2011 lola
  w ikei takie są, ale jak je w środku umyć, ????
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 28-12-2011 Gość
  lola (Śr., 28-12-2011) napisał:

  w ikei takie są, ale jak je w środku umyć, ????


  Rączka dziecka
  Odpowiedz Zgłoś