Da Vinci – akcesoria na wiosnę

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Środa, 16-03-2011

Da Vinci – akcesoria na wiosnę

Wiosenno – letni sezon będzie pełen kolorów. Wyraziste, niemal neonowe barwy zawładną również męską garderobą. Pożądane są kontrastowe i odważne zestawy. Marka Da Vinci umiejętnie adaptuje kolorystyczne trendy z wybiegów do codziennej i wieczorowej garderoby.

Większość mężczyzn z dystansem podchodzi o odważnych propozycji, innych obowiązuje korporacyjny dress code, który wyklucza ekstrawagancję. Rozwiązaniem jest umiar. Modne kolory i panujące aktualnie wzory – na czele z kratą – można wprowadzić dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom. Krawat, poszetka, spinki do mankietów lub mucha pozwolą podkreślić indywidualność i pozostać w zgodzie ze sobą i obowiązującą modą.

Proponowana przez markę Da Vinci mucha w kratę pasuje zarówno do wieczorowego, czarnego garnituru lub marynarki, jak i do casualowej koszuli. Podobnie dobieramy spinki, które są efektownym połączeniem metalu z kolorowym szkłem lub kryształami Swarovskiego. Atrakcyjnie prezentują się też kolorowe krawaty i poszetki, które wyraźnie odświeżą nawet najbardziej klasyczny zestaw.

Ceny: 159 zł (mucha), 259 zł (krawat), 109 zł (poszetka)
Kupisz w warszawskim salonie Da Vinci przy Al. Szucha 16/44.

AW

 • Śr., 16-03-2011 Kefin
  Pierwsze słyszę o tej "marce".
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 16-03-2011 gość
  a nie mówiłam , na Brackiej poszetki jedwabne mają od 20 do 60 zł / szt, krawat kaszmir-jedwab po 150 kupiłam męzowi, zasluzył
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 28-03-2011 dirtydancer
  Uwielbiam zakupy w Internecie , najczęściej kupuję biżuterię. Znalazłam już swój zaufany sklep "Niebieski-koralik" - to on czyni wszystko z miłości do piękna. Tam kupuję wszystkie koraliki marki Biagi, o których marzę, a że wiosna do nas już zawitała warto zwrócić uwagę na koraliki z kwiatkami. Wybór jest bardzo duży i dodatkowo na nie jest 15% rabat.
  Odpowiedz Zgłoś