Czekoladowa terapia zimowa w Instytucie Essenca

12 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 06-12-2007

Czekoladowa terapia zimowa w Instytucie Essenca Za oknem paskudny, szary świat niekończącej się pluchy, a w nas – ogromna ochota na odrobinę czekoladowego zapomnienia. Niestety, nie polecamy spożywania tabliczek czekolady, ale zabiegi na twarz i ciało – jak najbardziej.

Taki czekoladowy zabieg w centrum odnowy biologicznej działa na wielu poziomach. Pierwszym, wyczuwalnym już od pierwszej sekundy, jest aromaterapia. Same zabiegi umożliwiają dotarcie do obszarów sprawiających problemy i przez stymulację, masaż oraz właściwy dotyk zmieniają tkankę podskórną. Zabiegi te mają też działanie chemiczne, a to dzięki właściwościom czekolady. Z jednej strony mamy głębokie nawilżanie i odżywianie, z drugiej – drenaż, przyspieszanie spalania tłuszczu i usuwanie cellulitu.

W Instytucie Piękna Essenca oferowane są czekoladowe zabiegi zarówno na twarz, jak i na całe ciało. Zabieg Czekoladowy Czar Chocoenergy głęboko nawilża i odżywia twarz. Już po kilku sekundach przynosi ulgę zmęczonej i przesuszonej skórze, dotleniając ją i poprawiając jej koloryt. Zabieg polecany jest zarówno dla cery dojrzałej, jak i młodej, zestresowanej i zszarzałej.

Zabiegi czekoladowe na ciało mają na celu, obok odżywienia skóry, modelowanie sylwetki i pobudzenie sił witalnych organizmu. Godzinna terapia poza oczywistymi efektami regenerującymi jest głęboko relaksująca.

Essenca ma także w ofercie serię zabiegów na bazie czekolady, pielęgnujących dłonie i stopy. Szczególnie interesujące może się to okazać dla osób, które nieopatrznie wystawiły dłonie na działanie wiatru i mrozu. Trudno bowiem o bardziej odżywczą substancję niż czekolada.

Do 07.12.07 trwa mikołajkowa promocja i zabiegi są tańsze.

Ceny:
Zabieg na twarz: 130 zł (cena normalna 160 zł)
Zabieg na ciało: 150 zł (cena normalna 180 zł)
Zabieg na stopy i dłonie z pedicure i manicure: 190 zł (cena normalna 230 zł)

Instytut Piękna Essenca

Ul. Oboźna 9, 00-332 Warszawa

www.essenca.pl

MWW

  • Sob., 08-12-2007 gość
    Cześć znalazłam stronkę dzięki której można zarabiać klikając tylko na linki do strony nie są to kokosy ale też nie zabiera to specjalnie czasu , dostaje sie e-maila i trzeba kliknąc na płatny link, aby sie zarejestrować kliknij na poniższy link a potem rejestracja http://www.centrumreklamy.com/i… Pozdrawiam
    Odpowiedz Zgłoś
  • Sob., 08-12-2007 gość
    wczoraj zafundowałam sobie taki zabieg, namówiła mnie moja kosmetyczka ,efekt...niewidoczny...maska pachnie mocno jak czekolada ,a po 20 minutach robi sie z niej guma.
    Odpowiedz Zgłoś
1 2