Córka Beyonce ma własny żłobek

4 Komentarze
16 Zdjęć
Czwartek, 10-01-2013

Córka Jaya Z i Beyonce skoczyła w tym tygodniu roczek. Jeszcze przez narodzinami została jednogłośnie nazwana najbardziej rozpieszczanym dzieckiem show biznesu , któremu mogła dorównać tylko Suri Cruise. Mała Blue Ivy ma naprawdę luksusowe życie (pisaliśmy o tym TUTAJ). Rodzice nie przejmują się kosztami i zapewniają córce to co najlepsze i najdroższe zarazem.

Dziewczynka jest już posiadaczką krzesełka za 16 tys. dolarów wysadzanego kryształami Swarovskiego, kolekcji ubrań od światowych projektantów (m.in. jedwabna sukienka za 300 dolarów od Jean Paula Gaultiera), kryształowej wanienki za 4,7 tys. dolarów.

Ostatnim nabytkiem był pokój dziecinny pełniący funkcję żłobka, który Jay Z wynajął na stadionie za milion dolarów rocznie. Apartament w nowojorskim Barclays Center (raper jest fanem tutejszej drużyny) ma być miejscem, gdzie Blue Ivy będzie odpoczywała podczas gdy rodzice będą uczestniczyć w odbywających się na stadionie meczach albo grać tam koncerty. W ten sposób dziecko zawsze będzie blisko nich.

Wiecej o luksusowych wydatkach gwiazdy przeczytacie TU

EM

 • Czw., 10-01-2013 Ave
  Mowią , ze miłosc wszystko moze i to się sprawdza na załączonym obrazku,
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-01-2013 dexter
  A później takiemu dziecku się popirdzieli i będzie myślało że może wszystko bo mamusia ma pieniądze
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 13-01-2013 Gość
  On nie jest fanem tutejszej drużyny (Brooklyn Nets), ale jednym z właścicieli... Dlatego pewnie tak często tam bywa... Trochę rozeznania w temacie przed przystąpieniem do pisania artykułu...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 15-01-2013 gosc
  dexter (Czw., 10-01-2013) napisał:

  A później takiemu dziecku się popirdzieli i będzie myślało że może wszystko bo mamusia ma pieniądze

  Ciebie juz to spotkalo!Pisownia wspaniala!
  Odpowiedz Zgłoś