Co noszą gwiazdy: sukienka Marchesa Jennifer Lopez

24 Komentarze
3 Zdjęcia
Wtorek, 03-03-2009

Co noszą gwiazdy: sukienka Marchesa Jennifer Lopez

Marka Marchesa powstała w 2004 roku, a jej kreacje projektowane są głównie z myślą o czerwonym dywanie. Wieczorowe, często niezwykle ozdobne, cieszą się dużym powodzeniem wśród gwiazd. Do grona klientek należy również Jennifer Lopez, która jedwabną sukienkę Marchesa wybrała na walentynkowe wyjście.

Co noszą gwiazdy: sukienka Marchesa Jennifer Lopez

Czarna minisuknia składa się z dwóch warstw: spodniej, dopasowanej i gładkiej oraz wierzchniej, z delikatnej, uplisowanej organzy. Oprócz tego, że są efektowne drapowania, a dekolt wysadzono lśniącymi kamieniami, jest również asymetrycznie. Jedno ramie zostaje całkowicie odsłonięte, drugie przykrywa warstwa lekkiej, półprzezroczystej tkaniny.

Do tego efektowne pantofle Louboutin, trochę błyskotek i efekt gwarantowany. 

Cena: 3 535,20 euro (około 16 540 zł)

Kupisz w internetowym butiku Net-A-Porter.

Co noszą gwiazdy: sukienka Marchesa Jennifer Lopez

AW

 • Wt., 03-03-2009 gość
  " na walentynkowe wyjście" ??? kto pisze te artykuły ? najpierw stół w zegarku teraz walentynki w marcu...żenada
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-03-2009 gość
  gość (Wtorek, 03-03-2009) napisał:  " na walentynkowe wyjście" ??? kto pisze te artykuły ? najpierw stół w zegarku teraz walentynki w marcu...żenada


  to ejst stare zdjęcie;/

  btw sukienka super:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-03-2009 lempicka
  but ciekawy...ale niekoniecznie z ta sukienka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-03-2009 :)3znaki.
  :)po prostu transparentna ,plisowana spódniczka...założona inaczej:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-03-2009 gość
  ALE TANDETA!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-03-2009 gość
  Dlaczego te ciuchy są takie drogie naprawdę tego nie rozumiem..co z tego czy stworzył je Marchesa czy jakaś zwykła krawcowa..myślę, że taka sukienka od "zwykłej" krawcowej często a nawet prawie zawsze jest dużo lepsza gatunkowo od takie za prawie 17 tys..

  A poza tym ta sukienka wcale pięknością nie grzeszy..
  troszeczke haleczki przypominającej firankę kilka "diamencików" i czarnego materiału i to wszystko za 17 tysięcy ?! żenada po prostu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-03-2009 infinity
  nie wiem co powiedziec...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-03-2009 gość
  gość (Wtorek, 03-03-2009) napisał:  Dlaczego te ciuchy są takie drogie naprawdę tego nie rozumiem..co z tego czy stworzył je Marchesa czy jakaś zwykła krawcowa..myślę, że taka sukienka od "zwykłej" krawcowej często a nawet prawie zawsze jest dużo lepsza gatunkowo od takie za prawie 17 tys..A poza tym ta sukienka wcale pięknością nie grzeszy..troszeczke haleczki przypominającej firankę kilka "diamencików" i czarnego materiału i to wszystko za 17 tysięcy ?! żenada po prostu.


  Czy nie świetne jest, że ty masz możliwość zamówienia swojego ciucha u krawcowej a inni mają możliwość zapłacenia 17tys. za tę kreację.
  ZERO PROBLEM chyba. Rozumiesz???
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-03-2009 Madzua
  gość (Wtorek, 03-03-2009) napisał:  gość (Wtorek, 03-03-2009) napisał:
  Dlaczego te ciuchy są takie drogie naprawdę tego nie rozumiem..co z tego czy stworzył je Marchesa czy jakaś zwykła krawcowa..myślę, że taka sukienka od "zwykłej" krawcowej często a nawet prawie zawsze jest dużo lepsza gatunkowo od takie za prawie 17 tys..A poza tym ta sukienka wcale pięknością nie grzeszy..troszeczke haleczki przypominającej firankę kilka "diamencików" i czarnego materiału i to wszystko za 17 tysięcy ?! żenada po prostu.
  Czy nie świetne jest, że ty masz możliwość zamówienia swojego ciucha u krawcowej a inni mają możliwość zapłacenia 17tys. za tę kreację.ZERO PROBLEM chyba. Rozumiesz???  Myślę, że każdy ma taką możliwość ;)) jak ktoś nie szanuje pieniędzy to może i tak by zrobił...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-03-2009 cherri
  Bardzo efektowna i seksowna...
  Dla kobiet z temperamentem - takich jak JL ;)

  Ale co tam kreacja mamy... bliżniaki to dopiero szał :o
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3