Centrum zdrowia i fitnessu Pure

13 Komentarzy
3 Zdjęcia
Niedziela, 10-08-2008

Centrum zdrowia i fitnessu Pure W nowootwartym centrum zdrowia i fitnessu Pure w warszawskim CH Blue City każdy znajdzie coś dla siebie: siłownię, łaźnię parową, salę do spinningu lub ćwiczenia w grupach.

Pure to centrum zdrowia i fitnessu, które pomaga zadbać o zdrowszy i przyjemniejszy styl życia. Największe atuty tego miejsca to nowoczesne wyposażenie oraz zespół trenerów osobistych. Przebieralnie są zaprojektowane tak, aby odpowiadały wszystkim potrzebom ćwiczących. Można w nich skorzystać z solarium, wymodelować włosy czy uprasować ubrania.

Do bloku zajęć wzmacniających siłowni należą: ABT, TBC, Body Pump, Circuit oraz Outdoor Class.

Blok Body & Mind to rodzaj aktywności fizycznej mającej na celu poprawę postawy i samopoczucia: Pilates, Yoga, Fit Ball, Stretching.

Dla tych, którzy zamiast serii ćwiczeń wolą układy taneczne, Pure przygotowało zajęcia choreograficzne: Fat Burning, Step, Aerobic, Salsa.

Dla miłośników sztuk walki jest blok Body Combat, w ktorego skład wchodzą zajęcia: Capoeira, Aerobox, Body Combat, Spinning.

Do wyboru są dwa rodzaje abonamentów na okres 3 lub 12 miesięcy.

Ceny: od 140 do 170 zł za miesiąc.

Siłownia jest usytuowana na poziomie +4 w warszawskim CH Blue City przy Al. Jerozolimskich 179.

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 6.30-22.00
Sob-Ndz: 8.00-20.00

Centrum zdrowia i fitnessu Pure

Centrum zdrowia i fitnessu Pure

JK

 • Czw., 02-10-2008 gość
  a gdzie ti jest ten fitnec company?
  gość (Niedziela, 10-08-2008) napisał:  zandna rewelacja.to juz lepiej do Fitness Company!

  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 14-10-2008 gość
  Od niedawna zaczęłam tam chodzić (wcześniej byłam w Gymnasion i korzystałam też z Shape'a), faktycznie na zdjęciu niezbyt zachęcająco, ale w rzeczywistości naprawde super. Jest rewelacyjny sprzet, profesjonalna obsługa, oddzielna siłownia dla kobiet, sauny... i wcale nie jest tak tłoczno. Naprawdę polecam warto zajrzeć i sie przekonać. Ja zdecydowłam sie tylko dlatego bo zmieniłam mieszkanie i mam blisko, ale jestem bardzo zadowolona . Polecam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 06-05-2009 prox
  koedukacyjne sałny i to nie jedna , napalone dziewczyny....
  polecam super klimat aż chce się ćwiczyć i rżnąć :p
  Odpowiedz Zgłoś
1 2