But dnia: pantofle Christian Louboutin

33 Komentarze
2 Zdjęcia
Sobota, 19-01-2008

But dnia: pantofle Christian Louboutin Kultowe czerwone podeszwy butów sygnowanych nazwiskiem Christian Louboutin to jeden z najważniejszych i najlepiej rozpoznawalnych znaków firmowych świata mody. Słynne podeszwy i obcasy pojawiają się na wszystkich liczących się czerwonych dywanach, galach i imprezach. Sam Louboutin mówi o swoich butach, że nie mają być modne, mają być ponadczasowe, seksowne i szykowne. Dziś jedna z takich propozycji i jedno w bardziej efektownych połączeń kolorystycznych czerni i czerwieni.

Klasyczne d’Orsay uszyto z lśniącej, lakierowanej skóry. Pantofle mają zabudowaną piętę, odkryte palce i uroczą, dużą kokardę, która zdobi przód. Nie mogło się obyć bez wysokich, ponad 9-centymetrowych szpilek, o których kobiety mówią, że w wydaniu Louboutina nie tylko pięknie wyglądają, ale również bardzo wygodnie się noszą.

Cena: $665, czyli około 1 610 zł

Kupisz w sklepie Saks Fifth Avenue. Sklep dopuszcza możliwość transportu zamówionych przedmiotów do Polski, ale wymaga to uprzedniego omówienia szczegółów w rozmowie telefonicznej. Szczegóły tu. Adresy butików Christian Louboutin – tu.

But dnia: pantofle Christian Louboutin

AW

1 2 3 4