But dnia: kozaki Wittchen

7 Komentarzy
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 03-01-2011

But dnia: kozaki Wittchen

Marka Wittchen nie rezygnuje z kozaków i wysokie cholewki proponuje również w przyszłym wiosenno – letnim sezonie.

Widoczne na zdjęciu buty wykonano z jasnego zamszu. Podeszwa jest płaska, z zaznaczonym obcasem. Dół buta jest gładki. Cholewkę ozdobiono natomiast ażurowym wzorem, lekko poszerzono w górnej części i ukośnie ścięto. Kozaki przecina ciemny zamek błyskawiczny.

Cena: 899 zł
Kupisz w salonach Wittchen.

But dnia: kozaki Wittchen

AW

 • Pn., 03-01-2011 gość
  Nie są imponujące, za to cena robi wrażenie. Niestety musze powiedzieć, że kilkakrotnie przejechałam się na tej marce... puściły szwy i jakość skóry odbiegała od ceny:/ Może to wina szycia w CHINACH?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-01-2011 gość
  tylko do noszenia we wnętrzach. oczyma duszy już widzę te kozaczki po przejściu błotnistym chodnikiem....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-01-2011 Kamorek
  Podobne były już 3 lata temu Kazarze.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-01-2011 gość
  Dlaczego dano tam czarny zamek, który powoduje, że buty wyglądają dość tandetnie. Czyzby taka firma jak Wittchen nie miał adostępu do zamków w takim kolorze jak zamsz ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-01-2011 gość
  mialam torbe tej marki i caly bok plaszcza wisniowy tak farbowala w czasie deszczu ten ciemny zamek psuje piekny kolor zamszu kozakow
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-01-2011 gość
  Myślałam ze cena będzie powalać ale dosyć przystępna ... czy sama bym kupiła raczej nie wyglądają mi na tanie buty z allegro tam za podobne można dać i 30 zł
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 06-01-2011 gość
  gość (Poniedziałek, 03-01-2011) napisał:  Myślałam ze cena będzie powalać ale dosyć przystępna ... czy sama bym kupiła raczej nie wyglądają mi na tanie buty z allegro tam za podobne można dać i 30 zł


  nie chcę być niegrzeczna ale 900 zł za kozaczki to cena przystępna? haloo.. rozejrzyj się wokół siebie ilu ludzi zarabia miesięcznie ok 1500 zł (bo to raczej jest standard w naszym pieknym kraju- jesli stawka nie wynosi krajowego minimum tzn 980 zł...) Następnym razem napisz że cena przystępna dla Ciebie :) bo inaczej Twoj komentarz jest krzywdzący dla innych.
  A co do butów tej marki miałam czółenka i nie były zbyt wygodne. Z torebek jestem zadowolona :) pięknie odszyte i świetne fasony :)
  Odpowiedz Zgłoś