But dnia: kozaki Caterina

Tagi: kozaki, Caterina
14 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 23-11-2010

But dnia: kozaki Caterina

Znaleźć wygodne i zgrabne obcasy, których wysokość nie przyprawia o zawrót głowy, jest nie lada sztuką. Na sklepowych półkach od kilku sezonów goszczą ekstremalne wersje obcasów. Opanowanie seksownych szpilek i smukłych słupków nie jest łatwe, zwłaszcza zimą.

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę marka Caterina, która w sezonowej kolekcji proponuje niewysoki, zgrabny obcas podnoszący wygodne kozaki. Buty wykonane są z naturalnej skóry w brązowym lub czarnym kolorze. Przody zostały podbite niewielką platformą. Wysoka cholewka ładnie układa się na łydce. Kostki ozdobnie opasano szeroką, skórzaną taśmą pokrytą egzotyczną mozaiką (wersja brązowa) lub wąskim paskiem z lśniącymi, stalowymi okuciami.

Cena: 1 100 zł
Kupisz w sklepach Caterina.

But dnia: kozaki Caterina

AW

 • Śr., 24-11-2010 gość
  ja pierniczę - czy ktoś tu zna słowo ironia?

  gość (Wtorek, 23-11-2010) napisał:  autor: gośćDobre na dziki zachód. Myślę, że nikt kto chociaż trochę zna się na modzie nie kupiłby takich kowbojek, bo wg mnie to szczyt kiczu. Nawet w Przyjaciółce pisali, że ten styl wychodzi z mody, więc ja podziękuję. Ciekawe co by mój narzeczony powiedział, jakbym pokazała się w kowbojkach;P Chociaż muszę przyznać, że cena jest do przyjęcia jak za skórzane kozaki. 100zł to dużo, ale może w sklepie dałoby się coś stargować.1 100 jeśli już ślepoto. A skoro stówa za skórzane kozaki to wg ciebie dużo, i chcesz sie jeszcze w sklepie targowac to poszukaj butów na bazarze albo w sklepach na dworcach.zgadzam się z drugim komentarzemnie pomyslałyście obie mądralińskie ze chciała napisać pewnie 1000zl? chyba ślepa nie jest i cene widziała

  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 24-11-2010 gość
  mam podobne dużo tańsze
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 24-11-2010 gość
  gość (Środa, 24-11-2010) napisał:  mam podobne dużo tańsze


  a ja mam podobne duzo drozsze - Baldinini za 4 500 zl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 24-11-2010 gość
  gość (Wtorek, 23-11-2010) napisał:  Dobre na dziki zachód. Myślę, że nikt kto chociaż trochę zna się na modzie nie kupiłby takich kowbojek, bo wg mnie to szczyt kiczu. Nawet w Przyjaciółce pisali, że ten styl wychodzi z mody, więc ja podziękuję. Ciekawe co by mój narzeczony powiedział, jakbym pokazała się w kowbojkach;P Chociaż muszę przyznać, że cena jest do przyjęcia jak za skórzane kozaki. 100zł to dużo, ale może w sklepie dałoby się coś stargować.


  to nie sa kowbojki...
  Odpowiedz Zgłoś
1 2