But dnia: Charlotte Olympia

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Czwartek, 11-08-2011

But dnia: Charlotte Olympia

Wkraczamy w jesienny sezon z mocnym czerwonym akcentem. Gorący i zmysłowy kolor zarezerwowany jest nie tylko na wieczór. Karminowe platformy z aksamitu to dobra propozycja również na dzień. Imitujące skórę strusia buty są oryginalne i komfortowe. Wygodę zapewniają gruba platforma i stabilny obcas.

Cena: 620 euro, czyli około 2 480 zł
Kupisz w sklepie My Theresa

But dnia: Charlotte Olympia

MB

 • Pt., 12-08-2011 gość
  jeśli miałabym zapłacić 2500zł za takie "papcie" bo inacej nazwać tego nie można to chciałabym by chociaż były z prawdziwej skóry a nie imitacja imitacji, kolejna artystka która chce szybko się nachapać...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 12-08-2011 Inka45
  "Papcie"??? Szkoda, ze nie potrafisz docenic pieknej formy!
  Kupujesz "biale Krysie z mega-czubami"???
  Co do skory badz imitacji-bylas kiedys w tzw. fabryce skory? Bo ja tak. Makabryczne przezycie!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 12-08-2011 gość567
  Inka45 (Piątek, 12-08-2011) napisał:  "Papcie"??? Szkoda, ze nie potrafisz docenic pieknej formy!Kupujesz "biale Krysie z mega-czubami"???Co do skory badz imitacji-bylas kiedys w tzw. fabryce skory? Bo ja tak. Makabryczne przezycie!!!


  to jest piękna forma? "Futrzana" skóra i porowate obcasy? W dodatku platforma zaczynająca się 2 cm dalej niż powinna? A co ma do tego wizyta w fabryce? Prawdziwej skóry nic nie zastąpi, jeżeli nie w wyglądzie to w jakości. Jakby pani była w rzeźni to przestałaby jeść wędliny? co ma piernik do wiatraka?
  Odpowiedz Zgłoś