Bruce Willis domaga się pieniędzy za reklamę wódki Sobieski

1 Komentarz
14 Zdjęć
Czwartek, 20-09-2012

Kilka razy uratował świat i umie rozprawić się z całą bandą terrorystów. Teraz niezniszczalnego Johna McClane’a czeka zupełnie inna walka. Nie o życie co prawda, ale o wielką kasę. 

A konkretniej o 20 milionów euro. Bruce Willis próbuje odzyskać pieniądze za występ w kampanii reklamowej wódki Sobieski. Przedstawiciele aktora zaczęli właśnie rozmowy z syndykiem masy upadłościowej francuskiego koncernu alkoholowego Belvedere (właściciel wódki Sobieski), który jest Willisowi winien całkiem sporą sumę. 

Aktor promuje wódkę Sobieski od 2009 roku. W ramach kontraktu miał otrzymać udziały w Belvedere (2,4 procent). W przypadku gdyby wartość udziałów spadła poniżej pewnego poziomu, Willis miał obiecane 20 milionów euro. 

Przedstawiciele Belvedere podkreślają jak bardzo doceniają wsparcie jakiego aktor udzielił marce i obiecują, że należności zostaną uregulowane. Aktualnie prowadzone są rozmowy mające ustalić warunki spłaty. Sprzedaż wódki Sobieski faktycznie imponująco wzrosła. To jednak za mało, by uratować Belvedere, który od lat zmaga się z kłopotami finansowymi. Koncern zadłużony jest na ponad 740 milionów euro.

Bruce Willis nie pojawił się w Paryżu osobiście i nie zamierza komentować sytuacji. 

AW

  • Niedz., 23-09-2012 mnh
    biedny nie jast, ale jakos tak go lubie, wiec moze kupie wodke sobieski i jakos przyczynie sie do tego, ze dadza mu te 20 baniek? no sam nie wiem
    Odpowiedz Zgłoś