Bliss Women Night w Klubie Karmel

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 03-03-2010

Bliss Women Night w Klubie Karmel

6 marca warszawski Klub Karmel zaprasza na wyjątkową imprezę z okazji Dnia Kobiet. Bliss Women Night to noc, podczas której panie będą miały okazję wygrać zestaw biżuterii Bliss. Biżuteria pochodzi z Włoch, wykonana została ręcznie ze stali nierdzewnej, w którą efektownie wkomponowano diamenty. Ambasadorem marki jest Paris Hilton.

Gości czeka również świetna zabawa przy doskonałej muzyce. DJ.NOZ specjalnie z okazji marcowego święta przygotowuje mieszankę czarnych brzmień.

Każda z pań zapisanych na wydarzenie na Facebooku weźmie udział w losowaniu jednego z trzech zestawów biżuterii Bliss. Nagroda będzie wręczona podczas imprezy. Każdy z panów zapisanych do 4 marca otrzyma 30% rabatu na biżuterię Bliss (taka zniżka może rozwiązać problem prezentu na Dzień Kobiet).

Klub Karmel
Ul. Kredytowa 6, Warszawa
Start: 22:00
Wstęp: 10 zł (na hasło „Bliss” wstęp wolny do 24:00)

MWW

 • Śr., 03-03-2010 gość
  nie znosze tego klubu, towarzystwo tragiczne, muzyka jeszcze gorzej, ostatnio pobito pod tym klubem chłopaka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 03-03-2010 jagak
  nie wiem co to za klub, ale jak ta panna jest "ambasadorem" jak to się teraz szumnie nazywa to ja dziękuję. Wolę takiej biżu" nie nosić. Myślę, że być kojarzoną z taką lampucerą to najgorsze, co może w życiu spotkać kobietę w kwestii jej wizerunku
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 05-03-2010 gość
  jagak (Środa, 03-03-2010) napisał:  nie wiem co to za klub, ale jak ta panna jest "ambasadorem" jak to się teraz szumnie nazywa to ja dziękuję. Wolę takiej biżu" nie nosić. Myślę, że być kojarzoną z taką lampucerą to najgorsze, co może w życiu spotkać kobietę w kwestii jej wizerunku


  chyba sama wygladasz jak babajaga ha ha. Paris to przepiekna kobieta i nigdy jej nie dorownasz
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-03-2010 gość
  ostatnio po wyjściu z tego właśnie klubu zaginął Bartosz Bogacz : http://www.bartek-bogacz.pl/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 16-04-2011 gość klubu Karmel
  Klub jest bardzo fajny. Niestety panowie na bramce (pseudo ochroniarze) nie wykazują nawet odorbiny profesjonalizmu wymaganego w ich branży. Pobili mojego kolegę za to, że miał inny kolor skóry...przecież to jest poniżej jakiegokolwiek poziomu w XXI wieku...aż dziw bierze, że menager tego klubu nie dba o to by podnieść jakość świadczonych usług i zapewnić prawdziwe bezpieczeństwo ludziom bawiącym się w jego klubie... Z pamięci należy wyciągnąć całą masę przypadków pobić dokonanych przez ochronę w Warszawskich klubach...czy naprawdę tak musi być-czy to nie jest żałosne??
  Odpowiedz Zgłoś