Apartamentowiec Sky Tower we Wrocławiu

103 Komentarze
3 Zdjęcia
Niedziela, 11-03-2007

Apartamentowiec Sky Tower we Wrocławiu Sky Tower to inwestycja za 400 milionów dolarów. Apartamentowiec będzie miał 50 pięter i ponad 200 metrów wysokości. Ma duże szanse stać się najwyższym budynkiem w Polsce, a nawet największym budynkiem mieszkalnym nie tylko w kraju, ale i w całej Europie Środkowej. Na samej górze wieżowca zostanie zamontowana charakterystyczna wieża, która będzie widoczna z każdego punktu w mieście.

Poza samym Sky Tower na cały kompleks złoży się jeszcze pięć innych budynków. Całkowita powierzchnia obiektu wyniesie ok. 300 tys. m2.

Na razie nikt nie chce komentować, ile będzie kosztował metr kwadratowy w Sky Tower, Wiceprezes LC Corp (generalnego wykonawcy) Rafał Gulka przyznał jedynie, że chcąc dziś kupić luksusowy apartament we Wrocławiu, trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 10-13 tys. zł za m2.

Sky Tower ma zostać oddany do użytku wiosną 2010 roku.

Wstępna rezerwacja apartamentów już trwa, natomiast termin rozpoczęcia sprzedaży zostanie ogłoszony wraz z otwarciem docelowej strony internetowej www.skytower.pl, gdzie znajdować się będzie dokładny rozkład oferowanych mieszkań.

Więcej informacji można uzyskać wysyłając maila na adres sprzedaz@skytower.pl lub komercjalizacja@skytower.pl, a także w Biurze Sprzedaży i Komercjalizacji Sky Tower pod numerem tel. (71) 7 888 222

Apartamentowiec Sky Tower we Wrocławiu

Apartamentowiec Sky Tower we Wrocławiu

AZK

 • Niedz., 11-03-2007 shiro
  Mieszkam 100 metrów dalej i wykonawca ma szczęście ;) że nie zasłonią mi słońca około południa :) A tak poważnie miło jest mieszkać obok takiego cuda !
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-03-2007 gość
  Podobno głównym inwestorem jest Leszek Czarnecki, nr. 2 na najnowszej liście Forbes'a najbogatszych Polaków
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-03-2007 kinglord
  Bardziej ciekawy i ładniejszy projekt nartsowałaby moja 10 letnia siostra
  za żadne skarby nie chciałbym mieszkać w takim snobistycznym, dzwudziestopiętrowym klocu, a na pewno nie za taką cene

  ps to jest największe badziewie, a tak wogóle to kto by chciał mieszkać w takim apartamencie przy takim sąsiedztwie (chyba jacyś idioci)

  chętnym na mieszkanie w tym czymś współczuje...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-03-2007 sołtys
  ...proszę zauważyć że generalny wykonawca chciał powiedzieć że w chwili obecnej trzeba wydać 10-13 tałsenów... a cena tych apartamentowców o ile mi wiadomo ma oscylować około 20 tałsenów PLN za metr kw :) projekt mi się bardzo podoba szczególnie takie nowinki jak ogród zimowy i kilka innych atrakcji... Fakt że w ogóle się nie komponuje ale trzeba sobie zadać pytanie gdzie by się komponował we Wrocławiu... po prostu może się wkrótce coś do niego dokomponuje :) a co do tych cen to tak naprawde ciekawe jest czy nie przyjdzie jakaś dekoniunktura... proszę o komentarz jakiegoś znawcę ekonomii... Wrocław jest miastem o uroczych zakątkach i ma tyen niepowtarzalny styl tylko że jeżeli ktoś nie zarabia 15 tyś PLN miesięcznie to może w centrum jedynie iść na piwo wieczorem, a wszystko co się wiąże z kupowaniem mieszkania...:) szkoda słów. Pozdrawiam wszystkich architektów śmiesznych... ekonomistów okrutnych, inwestorów gruboskórnych, szarych mieszkańców mrówkowców i studentów co jeszcze mają marzenia...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-03-2007 tof
  Sołtys, tu student, ktory ma jeszcze marzenia... Dziekuje pieknie za pozdrowienia i pozdrawiam rowniez ;) Tak sie sklada, ze mieszkam jakies 200m od miejsca gdzie stanie ST i ciesze sie z tej inwestycji. Ladny, czy nie - mozna dyskutowac, ale na pewno swoim rozmachem zwraca uwage. Zwrocenie uwagi to inwestorzy. ST nie pasuej do otoczenia, ale cos czuje, ze niedlugo otoczenie dopasuje sie do niego :) Kilkaset metrow dalej juz stoi prawie gotowa Galeria Arkady (zalaczam zdjecie), niedaleko koncza budowac najwiekszy w Polsce Aquapark. Wroclaw idzie do przodu, oby tak dalej i oby inne miasta mogly cieszyc sie podobnym tempem rozwoju. Pozdrawiam wszystkich patriotow :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-03-2007 gość
  zdjecie arkad
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-03-2007 leszczur
  fajny
  no i tyle
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-03-2007 gość
  pojade sobie tam windą pojeździć ^^
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-03-2007 sołtys
  ...rozumiem dobre samopoczucie ludzi, którzy mimo jakichś problemów będą mieszkać w pobliżu. Mnie tylko zasmuca fakt że ludzie którzy się do Wrocławia się wprowadzają (młodzi ludzie), którzy nie odziedziczą po dziadkach willi na krzykach ani mieszakania w centrum są spychani gdzieś daleko w nieciekawe dzielnice, a o centrum mogą pomarzyć nawet mimo jakichś atrakcjych dochodów. Out of space :-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-03-2007 gość
  mieszkanie w bloku z widokiem na bloki za 130000 za metr super dobre w ryj wszyscy zdrowi????????
  Odpowiedz Zgłoś
3 4 5 6 7 ... 11