Alessandra Ambrosio w ciąży na wybiegu Victoria's Secret

7 Komentarzy
5 Zdjęć
Środa, 04-01-2012

W drużynie aniołków Victoria's Secret przybywa mam. Właścicielki nienagannych ciał zdają się potwierdzać, że można pogodzić macierzyństwo z karierą na wybiegu. Dzieci mają już Adriana Lima, Doutzen Kroes, Miranda Kerr i Alessandra Ambrosio, regularne uczestniczki pokazów Victoria's Secret. Ciążę potwierdziła również Lily Aldridge i Alessandra Ambrosio, która spodziewa się drugiego dziecka.

Ciążę tej ostatniej dość głośno omawiają międzynarodowe media. Piękna Brazylijka ogłosiła na jednym z portali społecznościowych, że niecierpliwie czeka na drugie dziecko. Oświadczenie poparła zdjęciem z plaży, na którym pozuje z córką i dumnie prezentuje brzuch. Szybkie „śledztwo” potwierdziło, że 30-letnia Alessandra Ambrosio była w drugim miesiącu ciąży, gdy szła po wybiegu Victoria's Secret. Sprawę udało się zachować w tajemnicy.

„Gdy się dowiedziałam, że jestem w ciąży, sądziłam, że nie będę w stanie wystąpić. Ale nikomu nie powiedziałam, nikt na pokazie nie wiedział. Przytyłam kilka kilogramów. Zrezygnowałam całkowicie ze słodyczy i cukru i ćwiczyłam z moim stałym trenerem.” – tak o przygotowaniach, kilka miesięcy po pokazie, mówi dumna mama. 

Zdjęcia: Facebook, Forum

AW

 • Śr., 04-01-2012 katy
  Luxlux zapomnieliscie o jeszcze innym, chyba najslynniejszym aniolki VS - Gisele - tez ma szkraba (ma z dwa latka moze wiecej).
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-01-2012 Gość
  ma kase to pewnie potem zrobi sobie kilka operacji plastycznych i juz, teraz juz wszytko mozna zrobic z ialem jak sie ma kase ...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-01-2012 Lili
  Po "normalnej" kobiecie w drugim miesiącu nic nie widać, a modelka przytyła kilka kilogramów????? Ale naciągane...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-01-2012 weiss
  ale raszpla z niej
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-01-2012 Gość
  gdzie ona ma tą ciąże?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-01-2012 Gość
  było widać bo "nagle" nie miała wciętej talii jak to tradycyjnie ma...takze sory ale jednak kilogramów przybyło w okolicy 2ch.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 05-01-2012 Gość
  Lili (Śr., 04-01-2012) napisał:

  Po "normalnej" kobiecie w drugim miesiącu nic nie widać, a modelka przytyła kilka kilogramów????? Ale naciągane...  wiesz, wg modelki kilka kg to tak naprawdę może z 0,5 kg było ;)
  Odpowiedz Zgłoś