6. edycja konkursu Samsung Art Master

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 05-06-2009

6. edycja konkursu Samsung Art Master

Trwa 6. edycja konkursu Samsung Art Master organizowanego przez firmę Samsung Electronics Polska wspólnie z Centrum Sztuki Współczesnej. Głównym celem konkursu jest wsparcie studentów oraz absolwentów polskich szkół artystycznych w ich karierze artystycznej.

W ramach konkursu, 14 czerwca o 17.00 w Starej Pomarańczarni w warszawskich Łazienkach Królewskich, odbędzie się aukcja charytatywna prac młodych uczestników Samsung Art Master, a wśród nich obrazy, grafiki oraz fotografie. Na szczególną uwagę zasługują prace przekazane przez artystów - laureatów poprzednich edycji konkursu, dzisiaj już dobrze znanych w świecie młodej sztuki: Aleksandrę Czerniawską, Karola Radziszewskiego, Annę Reinert, Julitę Malinowską, Jaśminę Wójcik. Cena wywoławcza wszystkich dzieł to zaledwie 100 zł.

Cały dochód z aukcji zostanie przekazany fundacji Ewy Błaszczyk Akogo? i stanie się cegiełką w budowie kliniki Budzik, która powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. Aukcję uświetni mini recital Ewy Błaszczyk, która zaśpiewa razem z córką Manią do akompaniamentu Andrzeja „e-moll“ Kowalczyka.

Dla zainteresowanych licytacją i zakupem prac przygotowany został katalog aukcyjny, dostępny na stronie www.artmaster.org.pl

  • Sob., 25-06-2011 goœÌ
    None can doubt the veracity of this atricle.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Niedz., 26-06-2011 goœÌ
    You've hit the ball out the park! Inrecdible!
    Odpowiedz Zgłoś