5 wycieczek na Filipiny

2 Komentarze
11 Zdjęć
Środa, 18-04-2012

W dzisiejszym zestawieniu prezentujemy pięć ofert wycieczek na Filipiny.

Sumilon Bluewater Island Resort
Hotel położony jest na wyspie Panglao bezpośrednio przy plaży. Sumilon Bluewater Island Resort dysponuje 15 luksusowymi willami. Goście mogą korzystać z basenów, Spa, restauracji, barów oraz centrum sportów wodnych.
Cena: 11 137 zł za 8 dni. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

Cebu White Sands
Hotel znajduje się na niewielkiej wysepce Mactan, u wybrzeży wyspy Cebu. Oferuje 50 eleganckich apartamentów. Do dyspozycji gości są dwa baseny, jacuzzi oraz centrum sportów wodnych.
Cena: 7 918 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

Ananyana
Ananyana położony jest przy plaży Dolho Beach, na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy Panglao. Kompleks dysponuje 12 apartamentami. Hotelowe restauracje serwują dania kuchni lokalnej oraz międzynarodowej.
Cena: 8 338 zł za 8 dni. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

Costabella Tropical Beach
Hotel usytuowany jest na wyspie Cebu. Costabella Tropical Beach oferuje komfortowe pokoje urządzone w nowoczesnym stylu. Na gości hotelu czeka wiele atrakcji.
Cena: 6 154 zł za 8 dni. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

Orchid Garden Suites
Ostatnia propozycja to hotel boutique, zlokalizowany w samym centrum Manili. Dysponuje 89 pokojami. Goście mogą korzystać z restauracji, baru, basenu oraz nowoczesnego centrum biznesowego.
Cena: 5 527 zł za 8 dni. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

AF

  • Śr., 18-04-2012 zdziwiona
    Strasznie kiepskie miejsca pokazaliscie! Przeciez Filipiny maja jedne z najpiekniejszych plaz swiata!! Gdzie Boracay albo Palawan???? Po co leciec do Cebu??? Tam nic nie ma!
    Odpowiedz Zgłoś
  • Śr., 18-04-2012 gosc
    W Cebu jest syf kile mogila. na Fipiliny na wakacje? Pewnie, ze tak - ale na pewno nie do Manili! Boracay, Palawan, Coron, Bohol - tam to dopiero sa piekne miejsca...
    Odpowiedz Zgłoś