5 wycieczek na Filipiny

2 Komentarze
11 Zdjęć
Środa, 23-11-2011

W dzisiejszym zestawieniu prezentujemy pięć ofert wycieczek na Filipiny.

Shangrila’s Mactan Island Resort

Hotel położony jest na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy Mactan. Shangrila’s Mactan Island Resort dysponuje 537 komfortowymi pokojami i apartamentami. Goście mogą korzystać m.in. z centrum fitness, Spa, pola golfowego, siłowni, łaźni parowej oraz kompleksu basenów.

Cena: 8 920 zł za 8 dni. Szczegóły na stronie EasyGo.

Crimson Resort & Spa

Crimson Resort & Spa położony jest na Mactan. Do dyspozycji gości jest m.in.: centrum rekreacyjno-sportowe, centrum fitness, baseny, Spa oraz centrum sportów wodnych.

Cena: 7 890 zł za 8 dni. Szczegóły na stronie EasyGo.

Hyatt

Hotel usytuowany jest w samym centrum Manili. Hyatt oferuje 378 pokoi. Do dyspozycji gości jest m.in.: basen, kasyno, Spa, jacuzzi oraz centrum biznesowe.

Cena: 6 939 zł za 8 dni. Szczegóły na stronie EasyGo.

Traders

Traders położony jest wzdłuż Roxas Boulevard z widokiem na malowniczą zatokę Manila. Kompleks dysponuje 303 apartamentami. Hotelowe restauracje serwują dania kuchni azjatyckiej i międzynarodowej.

Cena: 6 195 zł za 8 dni. Szczegóły na stronie EasyGo

Shangri la Boracay Resort & Spa

Shangri la Boracay Resort & Spa położony jest na skalistym półwyspie przy prywatnej zatoczce. Oferuje 219 pokoi i willi. Goście mogą korzystać z centrum sportów wodnych i nurkowania, kortów tenisowych oraz Spa.

Cena: 11 378 zł za 8 dni. Szczegóły na stronie EasyGo.

AF

 • Pn., 05-12-2011 Gość
  Warto wspomniec , ze na Filipinach nagminie porywaja ludzi !!! :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-12-2011 eskrimador
  Gość (Pn., 05-12-2011) napisał:

  Warto wspomniec , ze na Filipinach nagminie porywaja ludzi !!! :(  tylko na Mindanao, no i niebezpiecznie jest w stolicy. Resorty turystyczne oraz rejony typu Cebu, Bacolod, Palawan są bez zarzutu.
  Odpowiedz Zgłoś