5 wycieczek do Rosji

0 Komentarzy
9 Zdjęć
Niedziela, 01-01-2012

W dzisiejszym zestawieniu prezentujemy pięć ofert wycieczek do Rosji.

Kamczatka - Niedźwiedzie

Pierwsza propozycja to dziesięciodniowa wycieczka objazdowa. Zobaczymy Dolinę Gejzerów, wejdziemy na m.in.: wulkan Awaczyński i Mutnowski, udamy się na spływ rzeką Bystrą oraz przepłyniemy krótkim odcinkiem Oceanu Spokojnego. Czeka nas również odpoczynek w resorcie „Paratunka”, gdzie znajdują się baseny z gorącymi termalnymi źródłami.

Cena: 11 688 zł. Szczegóły na stronie Wakacje.pl.

Bajkał i syberyjska okolica

Rozpoczniemy od zwiedzenia Irkucka. Następnie wyruszymy na wycieczkę po trasie Krugobajkalskiej oraz udamy się do Doliny Tunkińskiej. Czeka nas również przejażdżka pociągiem Kolei Transsyberyjskiej oraz UAZ-safari. Nasz siedemnastodniowy pobyt w Rosji skończymy w Moskwie.

Cena: 11 725 zł. Szczegóły na stronie Wakacje.pl.

Rosja Europejska

Prezentowana wycieczka zaplanowana jest na 12 dni. Na trasie znalazła się Moskwa, Siergijew Posad, Kazań, Jekaterynburg oraz Petersburg.

Cena: 9 838 zł. Szczegóły na stronie Wakacje.pl.

Złoty Pierścień Rosji

Wycieczkę rozpoczniemy w Moskwie. Następnie udamy się do dawnej stolicy Rusi Kijowskiej – Włodzimierza, Suzdalu, nazywanego skansenem ze względu na duże nagromadzenie zabytków oraz do Kostromy, kolebki carskiej rodziny Romanowów. Czeka nas również przejazd do Jarosławia, Rostowa oraz do Siergijew Posad. W Rosji spędzimy tydzień.

Cena: 4 943 zł. Szczegóły na stronie Wakacje.pl.

Petersburg

Ostatnia propozycja to pięciodniowa wycieczka do Petersburga. Przespacerujemy się Newskim Prospektem, zwiedzimy Pałacowe Wybrzeże, udamy się do Muzeum Ermitażu, Cesarskiego Siola, Peterhofu oraz Muzeum Rosyjskiego

Cena: 2 918 zł. Szczegóły na stronie Wakacje.pl.

AF