5 jesiennych pakietów Spa

7 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 09-09-2009

5 jesiennych pakietów Spa

Idealnym sposobem na przedłużenie wakacji, które niestety już za nami, jest relaksujący pobyt w SPA. Powstało wiele interesujących jesiennych pakietów, które kuszą atrakcyjnym programem zabiegów i masaży. Poniżej przedstawiamy pięć luksusowych propozycji.

Jesienny Relaks SPA

Hotel Villa Hoff proponuje relaks w nadmorskim kurorcie. Pakiet obejmuje 5 noclegów oraz takie zabiegi jak: okład parafinowy stóp i dłoni, masaż częściowy, tlenoterapię + Medy Jet oraz seans w Kapsule Młodości. Villa Hoff Hotel Restauracja Spa położony jest w Trzęsaczu.

Cena: 2 osoby w pokoju dwuosobowym: 2 558 zł
Szczegóły na stronie wySPAzdrowia.pl 

Jesienne Róże

Jesienne róże to luksus i serdeczność na każdy dzień. Uczestnicy programu otrzymają karnet rabatowy na zabiegi Beauty&SPA w wysokości 15%. Będą mogli również bez ograniczeń korzystać z basenu i jacuzzi. Tygodniowy jesienny wypoczynek w Kudowie Zdrój oferuje nam Hotel Kudowa.

Cena: 2 osoby w pokoju dwuosobowym: 1 806  zł
Szczegóły na stronie wySPAzdrowia.pl 

Cynamonowa Jesień

Pakiet Cynamonowa Jesień to jesienny pakiet oferowany przez hotel Zamek Na Skale mieszczący się w Sudetach. Podczas trzydniowego pobytu w górach będziemy mogli zrelaksować się w zamkowym SPA oraz poddać się Królewskiej Kąpieli w suszu jabłkowym.

Cena: 2 osoby w pokoju dwuosobowym: 980 zł
Szczegóły na stronie wySPAzdrowia.pl 

Złota Jesień

Pięciodniową „Złotą Jesień” przeżyjemy w hotelu Wy&Spa w Pobierowie nad Morzem Bałtyckim. Oferta skierowana jest dla wszystkich miłośników odprężających masaży. Program obejmuje masaż twarzy oraz dwa masaże klasyczne. W ramach pakietu można również korzystać z wielu atrakcji hotelowego SPA.

Cena: 2 osoby w pokoju dwuosobowym: 1 882 zł
Szczegóły na stronie wySPAzdrowia.pl 

Pakiet Jesienny dla 2 osób

Dwudniowy pakiet skierowany jest dla pary, która pragnie razem spędzić wolny czas i oddać się chwili przyjemności w SPA. Pakiet SPA dla Pana obejmuje masaż energetyzujący oraz kąpiel w winie. Pakiet SPA dla Pani to masaż rytmiczny oraz kąpiel egzotyczna. Wymienionym zabiegom będzie można poddać się w hotelu Turówka w Wieliczce.

Cena: 2 osoby w pokoju dwuosobowym: 624 zł
Szczegóły na stronie wySPAzdrowia.pl

AF

 • Wt., 08-09-2009 Kevin
  Kolejna strona, które zapłaciła za reklamę. :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-09-2009 Nukabela
  Villa Hoff jest świetna, nasza firma organizuje tam imprezy - drogo, ale warto.
  A że stronka zapłaciła za reklamę? - po to jest reklama, żeby za nią płacić!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-09-2009 gość
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-09-2009 gość
  kolejne g.owna pakietowe
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-01-2010 zindi
  Spa jesienną i zimową pora to naprawdę bardzo dobry pomysł. Ja od czasu do czasu zbieram znajomych i rodzinę i wybieramy się na taki relaks. Ostatnio byłam w Jastrzębiej Górze w hotelu Primavera - znakomicie się bawiłam, wróciłam zrelaksowana i zadowolona. Polecam taka forme wypoczynku.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-09-2012 Gość
  ja bym się pokusiła o wyprawę do Głęboczka na Pojezierzu Brodnickim :) szkoda, że o nim nie wspomnieliście, bo miejsce przecudne. masa ciekawych zabiegów, w tym popularna ostatnio w kobiecych czasopismach winoterapia :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-06-2013 dnace
  spa moim zdaniem jest do mnie jedno z lepszych wyjść jeśli chodzi o wypoczynek, można się nie tylko bardzo dobrze zrelaksować, ale też zrobi się nam lepiej na duszy.
  Odpowiedz Zgłoś